Wpis z mikrobloga

@przemyslaw-priemek: są narzędzia do pilnowania policji i to na polityków należy naciskać. nacisk na polityków najlepiej działa przez media. Teraz media są zajęte pokazywaniem wszystkim jak żyją dzicy ludzie oddający się rytuałowi walk plemiennych pod pretekstem pomsty za szlachetnie urodzonego Sebastiana herbu liść pięcioramienny.
  • Odpowiedz
są narzędzia do pilnowania policji


@eloar: Oczywiście że są jednak w obecnej sytuacji nie działają, więc tłum w dobrze rozumianym własnym interesie wyjaśnia policjantom że źle robią.
A jakie są media to doskonale widać po TVP i TVN.
  • Odpowiedz
@przemyslaw-priemek: media są tak dobre jak dobry materiał dostają. no ale jak seba z matim pozazdrościli burn loot murder, to teraz Jadzia z Grażynką będą głośno przytakiwały, że denat, pretekst całego zamieszania, zapewne słusznie dostał za swoje. Sędzie będzie mógł więc z czystym sumieniem wydać wyroki po 2lata i cyk, pora na herołsy.
  • Odpowiedz
@przemyslaw-priemek: Widzę stado patusów, którzy mają w------e w tego gościa i szukają tylko powodu do dymienia. Widzę też wszędzie pełno nowych ekspertów od technik i taktyk interwencji i procedur. A prawda jest taka, że w 90% przypadków taki nafurany gościu umiera w kompletnie randomowy sposób. Podczas imprezy, snu, czy jazdy samochodem. Wielu też z nich jest tak przećpanych, że zostają ledwo odratowani przez zespół ratownictwa medycznego. Tylko tych przypadków nikt
  • Odpowiedz
@przemyslaw-priemek: o nie, ja przyznałem, że przeciętny aktywny wyborca chętnie akceptuje niskie wyroki w takich sprawach, jeśli media pokażą mu jak dzicy ludzie reagują na takie zdarzenia. Pani Henryka i Eugenia mają Sebastiana i Matiego dawno dość i wcale im go nie żal. "Cichy marsz", "czarny marsz", czy "marsz przeciw przemocy" to by i proboszcz poparł i w niedzielę by o przebaczenie dla zbrodniarzy prosił i mądrość dla sędziów. Tak
  • Odpowiedz
@przemyslaw-priemek: ja pamiętam jak w moim mieście przechodził cichy marsz z powodu jednego patusa zadźganego przez drugiego patusa, a było to ze 20lat temu. Pamiętam jak pod sądem w ciszy czuwali ludzie podczas rozprawy. Jak lokalne media mogły pokazać tylko ludzi ze świeczkami, modlące się starsze panie i księdza regularnie grzmiącego o demoralizacji młodzieży i zaniedbaniach rodziców. Chcecie się napierdzielać z policją? nikt nie będzie pamiętał "o co poszło", ale
  • Odpowiedz
cichy marsz z powodu jednego patusa zadźganego przez drugiego patusa


@eloar: Ja z kolei pamiętam jak 23 lata temu wybuchły w Słupsku zamieszki po śmierci Przemka Czai i próbach tuszowania tego zdarzenia. I tak się składa że te wydarzenia jak i wyrok skazujący Dariusza Woźniaka na 8 lat więzienia spowodował dosyć szeroką reformę policji na bardziej przyjazną obywatelom a ww. wydarzenia są w programie szkoleń dla policjantów (przynajmniej były dopóki
  • Odpowiedz