Wpis z mikrobloga

#xbox #xboxseries

Hej, przymierzam się do zakupu xbox series s. Nigdy wcześniej nie miałem konsoli. Jak z podłączeniem słuchawek? Przewodowe tylko do pada? A bezprzewodowe jak mam radiowe to da radę do konsoli?
  • 18
@Zing Takie są. Tylko pytanie czy to będzie bez problemu działać? Bo z tego co czytałem to bluetooth nie działają. A te są niby inne.
@piwakk bluetooth nie chcą działac bo cos tam się kłóci z przesyłem danych obustronnym, ale jak masz dongla usb to powinno działać, dla pewności zgoogluj model słuchawek czy kompatybilne
@Zing Tak zrobię, dzięki. A orientujesz się jak z przewodowymi? Do pada? Tylko pewnie trzeba przejściówkę bo jest jedno wejście w nich?
@piwakk tak, do pada, jeśli masz oddzielnie wtyczkę na mikro i słuchawki to trzeba przejściówkę combo jack, a jeśli mikrofon i słuchawki są jednym kablem to po prostu wetknąć i działa wszystko
@Zing No to musiałbym te przejściówkę. Ale liczę na to, że te bezprzewodowe będą działały bo jakoś nie widzę kombinacji z tym podłączaniem do pada. Dzięki za pomoc.
@piwakk: do konsoli bezprzewodowo podepniesz jedynie słuchawki obsługujące protokół Xbox Wireless, są opisywane jako Designed for Xbox, które zaczynają się od Microsoft Xbox Wireless Headset. Radiowe lub standardowy bluetooth mozesz podpiąc do TV, ale trzeba się liczyć z możliwymi opóźnieniami i brakiem mikrofonu.
@desixx W sumie to najlepszą opcją będzie w takim razie odpalić pc/laptop i tam podpiąć słuchawki z mikrofonem. I tak głównie zależy mi na rozmowie ze znajomymi podczas gry.
@piwakk: Ok, to już jak tam wolisz. W każdym bądź razie gdybyś kiedyś chciał przejść na wireless przy konsoli, musisz brac pod uwagę zakup nowych, dedykowanych słuchawek. A to nie jest głupia opcja, bo najtańsze (te Microsoft) posiadają tez bluetooth i możesz mieć aktywne dwa połączenia jednocześnie - wireless z konsolą i bluetooth z teamspeak, balans regulowany pokrętłem. Sam tak gram i jest to mega, mega wygodne.
Pozdro!
@desixx No patrzę ceny słuchawek microsoft xbox series to 450 zł, a to gruba przeginka jak dla mnie. Poza tym mam już dwie pary, więc trzecich nie chce kupować :p