Wpis z mikrobloga

@maly089 jakieś fotele do biura, te zazwyczaj są najwygodniejsze. Za 5 stów na spokojnie coś znajdziesz.

Ja bym ci proponował iść do Ikei i wypróbować jakie ci pasują, albo na allegro zamów
@Chlejus właśnie chodzi mi o allegro 3 lata temu trafiłem 'diablo' czy jakoś tak na promocji w okolicach 5 stówek ale tak średnio wygodny mi się wydał lewy podłokietnik mi się zaczął rozrywać i szukam coś innego i przeglądałem też biurowe ale te naprawdę fajne mega siana kosztują max szukam coś do 1tys
@maly089: Im jesteś cięższy tym mocniejszy, sztywniejszy fotel potrzebujesz. Pianka też się szybciej i mocniej wygniata. Od wzrostu zależy potrzebna głębokość siedziska, wysokość oparcia i punkt podparcia lędźwi.

Każdy człowiek ma inne proporcje ciała i może być różnie, ale Markus będzie do ciebie pasował.
@maly089 te gejmingowe to największy syf, popularne są tylko przez youtuberów i stremerów.

Za tysiąc to na pewno znajdziesz zajebiste krzesło, ale ci nie za bardzo doradze, bo ja siedzę na krześle za 3 stówy z allegro xD

Ale patrz takie typowo biurowe, są najwygodniejsze.