Wpis z mikrobloga

Ma ktoś Xbox Series S? Zastanawiam się czy nie zajechać po pracy i nie kupić xD Mam juz #ps5 i xbox one s ale na tym ostatni gry(nawet indyki) chodzą jak gówno. Za 1400 zł myślę, że spoko cena za maszynkę do game passa tym bardziej, że jest już parę giereczek które bym ograł za 4 zł, a w tym roku ma coś tam jeszcze wyjść

Jak z fpsami i rozdziałką?

#konsole #xboxseriesx
  • 4
Jak na Xbox one s indyki chodzą jak gowno, to może ja wyczyść, bo się grzeje xD ograłem gearsy, cody itd i każda gra była stabilna.

Co do rozdziałki na series s to 1440p spokojnie ze stabilnymi klatkami, chyba zmaslo dodał ostatnio filmik o tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm: rozdzialka mniejsza ale klatki spoko. Gorzej niż X ale ja się jaram i tak. Zoptymalizowane gierki wyglądają ekstra. Na TV 65 cali "z kanapy" ciężko mi wyłapać różnice w rozdzielczości. Widzę bardziej braki w modelach czy teksturach ale to w grach które nie mają aktualizacji pod nowe konsole. Np Rdr2 wygląda genialnie ale w tle niektóre modele jak się przyjrzeć to słabo wyglądają. Ciekawe czy wyjdzie aktualizacja.. :)

Nie 1400