Wpis z mikrobloga

#podrozujzzyrafa #australia Ok wygląda na to, że czeka mnie kolejna przygoda - było zamieszanie z rezerwacją i musiałem się wynieść z hostelu. Wszystko poniżej 100 $ za dobę zajęte, a ja koniecznie chce jutro zostać w Sydney - bardzo fajne wydarzenie obecnie się odbywa, fleet review, tall ships, samoloty i inne bajery, 150 lecie marynarki. Jakieś rady dla bezdomnych? Wnocy ma być 15 stopni - spać na dworze? Nie mam śpiwora ani namiotu ;> . A może udawać bezdomnego i uderzać do schroniska? Pospać w pociągach - mam bilety tygodniowy.
  • 12
@PlonacaZyrafa: dobrze kombinujesz, komunikacja jest niezlym patentem na spanie tym bardziej ze masz taka mozliwosc. swego czasu mialem okazje korzystac z dobrodziejstw caritasu, nakarmic sie i umyc w trakcie podrozy autostopowej :P 15C to luksus, osobiscie schodzilem do 0C - z tym ze mialem ze soba spiwor. przy takiej temperaturze spalbym po prostu gdzies na lawce, wszak sen rzecz ludzka
Pójdź tam gdzie ma być ta impreza, znajdź kogoś wzbudzającego zaufanie i powiedz ze przyjechałeś specjalne z Polski na ten show ale cię wyjechali z noclegiem i czy on nie zna jakoś miejsca duo tego. Raczej na tym nie stracisz a może poznasz nowych ludzi.