Wpis z mikrobloga

Człowieka nie ma na tagu około miesiąca, a tu takie zwroty akcji rodem z Hollywoodu! Stokrotka zawinęła się, Łuki wskakuje na portale w poszukiwaniu jakiegoś nowego kwiatuszka. Ciekawe jak tam te jego psy i koty co Stokrotka tak bardzo chciała. Kto ich teraz pilnuje i czy ogrodzenie szczelne co by nie poszły w ślady Pańci i nie zawinęły kity od Szifa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lukaszbudowlaniec
  • 21
  • Odpowiedz
@Geno: Tak się składa, że oglądałem ŁB od jego 3 filmu na YT codziennie. Urlop nie urlop oglądałem. Dużo się nauczyłem dzięki niemu i ja jestem z tych widzów, którym szkoda, że zniknął z YT. Wiadomo, że #!$%@?ł, ale każdy na YT ma swoje za uszami więc i on popełnił ten błąd. Nie bronię go z tego powodu, ale jak dla mnie powinien wrócić, powiedzieć „#!$%@?łem, przepraszam” i dalej nagrywać.
  • Odpowiedz
@porywaczuffff: Psy zostały z ukaszem, koty poszły za Stokrotką - tak obstawiam ;) A co do obecności mitomana na yt - nagrywał z trzech powodów: reklama swojej działalności, kasa z wyświetleń i parcie na szkło. Teraz nie nagrywa, bo reklamować już się nie musi (a może nie chce), kasa z wyświetleń nadal jest, a co do parcia na szkło - widocznie brak odwagi cywilnej, aby wyjaśnić widzom co się właściwie
  • Odpowiedz
@berman: Jego powrót nieuchronnie wiąże się z koniecznością wytłumaczenia się przed "elektoratem".
Może jest tak że nie może teraz o tym mówić. Lub nie przejdzie mu przez gardło słowo przepraszam.
  • Odpowiedz
Może jest tak że nie może teraz o tym mówić.


@JokerPolski: Masz na myśli coś w tym stylu, że np. będzie czekał kilka lat, aż się przedawni np. jakieś przestępstwo skarbowe? :)

Bo może też być tak, że nic nie wyjaśnia, bo ma swój "elektorat" głęboko w dupie. Istnieją ludzie, którzy jak kogoś oszukają, nie poczuwają się potem do winy, tylko zwalają ją na oszukanego, na zasadzie "to jego wina,
  • Odpowiedz
@JokerPolski: Gdyby nawet, to mógł nagrać krótki komunikat, że nie może gadać. Poza tym, jaka może toczyć się sprawa dotycząca "Domu w Picikłakach 2"? Miesiącami zapowiadał tą budowę, obiecywał pokazać nowe patenty wykonawcze (np. więźby), nakręcić z tego cykl #abcbudowlanki. A skończył to pokazywać po wylaniu zera, o ile pamiętam.
  • Odpowiedz
@PlatinumSilver: Sporo osób czasami tu się udziela widzę.. czy nie przychodzi nikomu na myśl że był tylko aktorem na swoim kanale? a kanał był Stokrotki np. bo taka możliwość istnieje, ( nie wiem tylko czy Ona była z nim od początku nagrywania) Pozdrawiam wszystkich.
  • Odpowiedz
@janiszelk: Na pewno się znali od początku nagrywania, bo to Stokrotka poleciła mitomanowi Kawę, a pierwszy dom budowany z Kawą (w Szczepidle) był budowany przed rozpoczęciem nagrywania. Ale pomysł, że to ona reżyserowała odcinki, jest moim zdaniem dość absurdalny :)
  • Odpowiedz
@berman: Nie, nie reżyserowała, ale to Ona mogła załozyc kanał i być właścicelem, oczywiście to tylko moje zdanie... bo dziwne jest że tak bez słowa odjechał z YT... tak to wygladało jakby nie miał dostępu. Kasę trzepał że aż miło, teraz pewnie nawet połowy tego nie zarabia, więc jakie jest logiczne wytłumaczenie tego? pewnie by mógł ruszyc z nowym, ale wtedy by trzeba było trochę nazmyslać i bajek naopowiadac co
  • Odpowiedz
@mysliborzanka567: Czyli @janiszelk miał rację, gdy pisał wyżej, że za tym kanałem stała Stokrotka? Ale na czym właściwie polegał jej udział? Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić, a Twoja wypowiedź jak zwykle sygnalizuje temat, ale go nie rozwija ;)
  • Odpowiedz