Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mieli poradzicie,

Szukam mikrofonu do nagrywania podłączanego do telefonu. Chciałbym coś tam nagrywać podczas podróży i chciałbym lepszego dźwięku niż to co oferuje telefon. Kupiłem jakiś YOTTO na próbę za 25e ale nie jestem zadowolony bo dźwięk jest praktycznie ten sam (po podłączeniu do pc jest lepiej) Nie wiem właśnie czy to powinien być mikrofon pojemnościowy czy jednokierunkowy. Cel to nagrywanie vlogów, gdzie głównie ja mówię. Co polecacie? Budżet z 50-70e Pozdrawiam serdecznie :)

#mikrofon #video #dzwiek #komputery #telefony
  • 7
  • Odpowiedz
@magnuss: Sprawdź krawat auto-technica ATR-3500, koniecznie z adapterem do smartfonu. Sam mam i jest całkiem przyjemny, o ile nie planujesz mówić bardzo cicho, jako że ma dość wysoki poziom szumu ;) Zwłaszcza po obróbce brzmi bardzo wdzięcznie jak na tanią zabawkę
  • Odpowiedz
Sprawdź krawat auto-technica ATR-3500, koniecznie z adapterem do smartfonu. Sam mam i jest całkiem przyjemny, o ile nie planujesz mówić bardzo cicho, jako że ma dość wysoki poziom szumu ;) Zwłaszcza po obróbce brzmi bardzo wdzięcznie jak na tanią zabawkę


@Gromko: akurat tego modelu niema na amazon (nie jest dostępny). a z nagrań na YT to też nie wyczuwam różnicy. Tam się w ten kompensator baterię wkłada?
  • Odpowiedz
Nie wiem, co to kompensator, ale tak, ATR jest zasilany płaską baterią :P Możesz poszukać używanych na eBayu, może coś znajdziesz


@Gromko: kupiłem jednak inny. Mam nadzieję, że to coś pomoże :D Dzięki za pomoc :)
  • Odpowiedz