Wpis z mikrobloga

Co za bezsens. Spojrzałem sobie na projekt nowej fali i wiecie co będzie zamiast starego 8-torowego, 50-metrowego basenu olimpijskiego? 3 tory po 25m, no przecież to jest jakiś żart xD. Już to widzę jak ludzie tam pływają.
A potem się jeszcze dziwią, że jak to nie ma medali w pływaniu...

Zamiast zrobić porządnie basen olimpijski z widownią oraz skocznią zaraz obok gdzie mogłyby się odbywać fajne wydarzenia sportowe, to robią wszystko pod dzieci :/. Skoczni 10-metrowej też już nie będzie, bo najwyższa będzie miała 5m. Ah, szkoda strzępić ryja.

#chorzow #parkslaski #katowice #slask #siemianowice
  • 27
@Marekexp: ogólnie mówiąc za dzieciaka to największa atrakcja była dla mnie "siódema" i "dziesiona" . Jak nie ma skoczni to po co tam mam jechać? To wolę jechać do aquaparku w Tychach, tam przynajmniej więcej atrakcji
przecież to jest jakiś żart xD


@Marekexp: Żartem jest lokalizowanie basenu w centralnej części parku. To powinno być na obrzeżach od strony Siemianowickiej, inaczej nigdy się nie pozbędą samochodów z parku.
@Marekexp: Żartem jest lokalizowanie basenu w centralnej części parku. To powinno być na obrzeżach od strony Siemianowickiej, inaczej nigdy się nie pozbędą samochodów z parku.


@unfolding: E tam, to jednak coś innego, bo fala tam już od 50 lat jest. Dla mnie spoko, bo mieszkam obok parku ( ͡º ͜ʖ͡º). No ale przecież od parkingów obok stadionu to też nie ma jakoś super daleko. Ludzi
Dla mnie spoko, bo mieszkam obok parku ( ͡º ͜ʖ͡º).


@Marekexp: Czyli należysz do tej samej grupy, co te leśne dziadki od Ratowania Parku Śląskiego.

E tam, to jednak coś innego, bo fala tam już od 50 lat jest.


@Marekexp: Od siedmiu lat już nie ma. ( ͡º ͜ʖ͡º)

No ale przecież od parkingów obok stadionu to też nie ma
@Marekexp: Czyli należysz do tej samej grupy, co te leśne dziadki od Ratowania Parku Śląskiego.


@unfolding: Nie należę do żadnej grupy, tak sobie po prostu zażartowałem :D. Wiem, że nie tylko lokalsi korzystają z parku przecież.
No ale kontynuując temat - myślę, że fala to jest element parku. Jest usytuowana w jego sercu i zawsze będzie. Nie jest to typowa pływalnia, więc nie można oczekiwać, by nagle przenieśli ją na
@Marekexp: Ale w innym wypadku to tylko wywalanie pieniędzy, mnożenie kosztów utrzymania parku i zwykła fanaberia.


@unfolding: Byłoby tak, gdyby nie przychodzili tam ludzie. A zobaczysz, że to będzie takie #!$%@? oblegane, że normalnym ludziom się tam nie będzie chciało chodzić przez nadmiar ludzi xd