Wpis z mikrobloga

Co jak co ale z rownowagi wyprowadza mnie bagatelizowanie czyis problemow psychicznych. Jezeli ktos twierdzi, ze ma fobie spoleczna to znaczy, ze tak jest. Moze byc lekka, srednia, mocna i wykluczajaca z zycia, a moze byc lekka powodujaca niechec do wychodzenia ale zgryza sie zeby i zzrezygnowanym idzie sie zalatwiac swoje sprawy i dostosowuje sie do zycia.
Wystraczy spojrzec na Friza, ze ciagle w tym domu siedzi i z niego nie wychodzi chyba ze na spotkania biznesowe w biurze czy sklepie. Odcinkow z takiej galerii czy innych spolecznych od dawna nie widac, na pewno korona sie przyczynila do tego ale tez patrzac jak wtedy Trombe z Marcucha ganialy jakies dzieciary z watą zamiast mozgu przez cala ulice to tez mialbym fobie przed takimi psychofanami jeszcze bez wyksztalconych instynktow samozachowawczych xD zdecydowanie lepiej miec starszych obserwatorow bo przynajmniej nie beda za toba latac, drzec japy i blagac o zdjecie czy #!$%@? podpis na czole xD albo te prosby przyjedz na moje urodziny, pozdrow mnie na live, prowadze twoj fanpage obejrzysz? polajkujesz mi zdj albo komentarz? Zaobserwujesz mnie? Odpiszesz na pozdrowienia w dm? NO JA #!$%@?... DOSTALABYM #!$%@? I ZWYZYWAL TE DZIECIARY NA BANK xD przeciez to musi byc taaaak #!$%@?.. internet powinien byc od co najmniej 16 r zycia

#friz
  • 10
@se_mallo: no ma fobie jak wie, ze maja go obskoczyc dzieciaki, a ze zdarza sie to tylko w Polsce bo tylko tam ma fanow to fobia wystepuje tylko w Polsce. Nie ma fobii do ogolu ludzi ale wlasnie do tych psychofanatycznych zachowan. Lekarz moglby to jakos inaczej ujac w slowa ale jakis rodzaj fobii spolecznej to jest.
@Riexxel: no to jest jakies wyjscie, tak jak Stuu zniknal bo go przeroslo to co naodwalalo sie w okol niego chociaz uwazam, ze to jego najwiekszy blad ale moze jest szczesliwy teraz xd
no ma fobie jak wie, ze maja go obskoczyc dzieciaki, a ze zdarza sie to tylko w Polsce bo tylko tam ma fanow to fobia wystepuje tylko w Polsce.


@corryand: Tak, a ja mam lęk wysokości tylko w Niemczech, jak wchodzę na drabinę w Niemczech to mnie mdli, ale jak przywiozę tę samą drabinę do Polski to już super się na niej czuję.
xDDDDDDDD
Chłop zbudował kult swojej osoby u upośledzonych
@wcfilmowe: to zupelnie inaczej dziala. To tak jakbys porownal, ze skoro nie boje sie zadnych owadow to co za idiotyzm ze boisz sie tylko pajakow, "co za wymysly"... a tak jest i ma swoja nazwe. Wiec jak jest arachnofobia do konkretnego rodzaju owadow, to tak samo fobia przed fanami moze sie jakos nazywac.
@wcfilmowe: głupie jest Twoje diagnozowanie przez Internet. I bezsensowne porównanie. Chyba logiczne, że za granicą jest mniejsza szansa na spotkanie z osobami, które go znają, więc czuje się bezpieczniej. Nie tak jak tu, że na każdym kroku ktoś go rozpozna. I to gówniaki, a nie dojrzali ludzie, którzy mają więcej wyczucia w stosunku do swoich idoli.
@philosophy: no dokładnie o tym mówię. Fobia społeczna to fobia społeczna. On po prostu boryka się z tym, z czym od zarania dziejów borykają się popularne osoby - z rozpoznawalnością. Taka cena sławy i bogatego życia jakie wiedzie. Jeden, żeby się dorobić takich pieniędzy #!$%@? fizycznie dniami i nocami, a na starość go #!$%@?ą kości, a drugi świeci ryjem w internecie i później nie może w spokoju wyjść po bułki do