Wpis z mikrobloga

@Aramura: nie wiedziałem jakim grzesznikiem byłem oglądając shaman kinga z dubbingiem i dragon balla z lektorem ale muszę przyznać że OP szamana w polskiej wersji brzmi super co ciekawe nigdy nie sprawdzałem po japońsku zaraz sprawdzę xd
@Aramura: ehh tak właśnie myślałem ale przecież są jeszcze te same openingi co pl w innych językach tak w ogóle to ten nowy shaman king to remake czy kontynuacja
@Aramura: a takie pytanie jak oglądałeś inuyashe to też w takim biedackim okienku nie da się tego jakoś powiekszyć fullscreen a kazdy player ma taki mały obraz i to nie tylko w przypadku inuyashy w starych anime niektórych też
@Aramura: u mnie na telefonie też taki obraz niepełny ehh swoją drogą możesz chłopu polecić jakieś romansidło akcji bo wiem że jest tego strasznie mało może coś oglądałeś nie musi być jakoś specjalnie długie ale dobrze by było
@Aramura: wygląda ciekawie omoshiroi to kami nomi zo akatsuki no yona odpada bo to męski harem tasogare mam w planach zresztą kami nomi zo też shakugan no shana dawno obejrzałem i fajne tylko tego romansu nie było za bardzo pod koniec dopiero