Wpis z mikrobloga

Rezygnuje z internetu z T-Mobile po tym jak wysłali kartę z zepsutym routerem i robią problemy żeby wymienić na nowy a nawet go nie przetestowałem. Posiada ktoś internet kablowy z Orange ? Dzisiaj rozmawiałem z konsultantem i zaproponował mi stałe łącze 20mb/s czy będzie to najlepsze rozwiązanie ? I jak się ma te 20mb/s do rzeczywistości. #tmobile #orange #internet
  • 9
@adammonster srak. To znaczy że masz szarego vdsl'a jeszcze po tepsie i może będzie to 20 albo może być znacznie gorzej. Ja bym dał szansę tmobil. Dzialalem na ich domowym necie przez 2 lata i przy dobrym bts'sie miałem stabilne 50mb/s
@czuczer myślę że OP może mieć tak jak ja że nikogo poza Orange tam nie ma. U mnie udało się zgadać kilka domów i lokalny pociągnął światłowód ale wcześniej przez lata była dupa - a mieszkam jakieś 5km od centrum Warszawy
@czuczer: Nie wiem czy dam im szansę po tym jak wysłali zepsuty router i robią wielkie problemy z wymianą. Aby wymienić na inny router muszę odstąpić od umowy poczekać 14 dni i znowu podpiąć nową.
@adammonster to faktycznie mega dziwne..nie miałem z nimi nigdy takich problemów. Ale jeśli chodzi o neta od Orange to nie polecam jeśli nie ma światłowodu...bo ten vdsl to będzie kupa
@czuczer: No dziwne, jeszcze odstąpienie umowy zdalne bo dzisiaj byłem w salonie i chciałem odstąpić to konsultant powiedział że jak brałem zdalnie to i zdalnie odstąpić. Cały czas jadę na pakietach z Orange i mam 10/20mb/s downloadu 8/10 upload ale to mnie więcej wychodzi miesięcznie niż normalnie bym płacił co miesiąc.