Wpis z mikrobloga

  • 10
#tinder #randki
W sumie to zauważyłam śmieszną zależność- spotkałam się na kilku randkach z tindera w swoim życiu i zwykle to z typami 8/10 miałam dłuższy kontakt, pospotykałam się z nimi dłużej, miałam nawet półroczny związek. Z drugiej strony tacy goście którzy byli raczej bardziej introwertyczni, mieli mało znajomych, z wyglądu 4-5/10 nie chcieli kontynuować znajomości, mimo, że ja ich nie odrzucałam.
  • 25
  • Odpowiedz
@Ravynah: często jest tak, wiem po koledze, który jest wg mnie 4 na 10,a wg niego 9 na 10 (waży 120kg). Oni mają wysokie mniemanie o sobie i szukają księżniczki, kiedy mu mówię, że powinien obniżyc standardy, to nigdy w życiu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@piejakurypieja też miałam taką koleżankę, naprawdę spooora nadwaga, dziewczyna po prostu zaniedbana, a sądziła, że nie może znaleźć faceta- bo jest suką (miałam wrażenie, że była celowo niemiła w wielu sytuacjach, tak jakby hm...dla popisu?) Patrzyła na innych z góry, kiedy zagadywał do niej facet z jej ligi, to go odrzucała, bo nie wyglądał jak hollywoodzki aktor. Do dziś jest sama, chyba w życiu nie była w związku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
chodzi w końcu o budowanie jakichś relacji


@Ravynah: a może być tak, że Ci przystojniejsi wcale nie budują relacji tylko są tak długo jak im się chce, a ci mniej przystojni rezygnują widząc jakie to relacje?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@kosmita hm, właśnie nie do końca. Bo to nie są urwane relacje, tylko znam stamtąd typów już kilka lat, w międzyczasie byłam w związkach a wciąż spotykamy się na poziomie koleżeństwa, mamy wspólne paczki znajomych etc. Nie miałam tu na myśli relacji tylko romantycznych
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kosmita patrząc przez pryzmat związku nie- mam swoje wymagania, mężczyzna musi pociągać mnie też seksualnie. Ale jako znajomość spk, nie patrzę na wygląd
  • Odpowiedz
patrząc przez pryzmat związku nie- mam swoje wymagania, mężczyzna musi pociągać mnie też seksualnie. Ale jako znajomość spk, nie patrzę na wygląd


@Ravynah: no właśnie ci faceci 4-5/10 nie szukają koleżanki tylko zapewne partnerki do życia z którą będą mogli założyć rodzinę, a nie koleżanki do wyjścia na piwo nad rzekę XD jeśli widzą że nie ma szans na związek nie są dalej zainteresowani jakąkolwiek relacją. Niektóre osoby są bardziej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Ravynah: pogubiłem się. Faceci 4-5/10 nie chcą relacji i rezygnują że znajomość z Tobą. Ty także nie jesteś zainteresowana relacją intymna z takimi kolesiami. Czyli... Zastanawia Cię że nie chcą z Tobą relacji koleżeńskiej?

A po co im taka relacja?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ravynah: faceci zwykle mają znacznie mniejsze potrzeby towarzyskie niż dziewczyny zwłaszcza z płcią przeciwną. Jeśli na dodatek im się podobasz, a widzą ze nie jesteś nimi zai terenowana, to rezygnują. Tak jest zdrowiej.
  • Odpowiedz
@Ravynah: No, nie wiesz? Tyle czytają tutaj, że muszą „trenować na tinderówkach” i inne takie, i interpretują to tak, że muszą zaczynać z wieloma, a nie rozwijać relację, by w ogóle nabyć jakiegoś doświadzenia.

Poza tym, kłania się podejście, że posiadanie loszki rozwiąże ich wszystkie problemy, spotkają się kilka razy, a spierdolenie magicznie nie zniknęło, więc rezygnują z lekarstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo myślą,
  • Odpowiedz