Wpis z mikrobloga

#tinder #randki
W sumie to zauważyłam śmieszną zależność- spotkałam się na kilku randkach z tindera w swoim życiu i zwykle to z typami 8/10 miałam dłuższy kontakt, pospotykałam się z nimi dłużej, miałam nawet półroczny związek. Z drugiej strony tacy goście którzy byli raczej bardziej introwertyczni, mieli mało znajomych, z wyglądu 4-5/10 nie chcieli kontynuować znajomości, mimo, że ja ich nie odrzucałam.
  • 25
@Ravynah: często jest tak, wiem po koledze, który jest wg mnie 4 na 10,a wg niego 9 na 10 (waży 120kg). Oni mają wysokie mniemanie o sobie i szukają księżniczki, kiedy mu mówię, że powinien obniżyc standardy, to nigdy w życiu.
@piejakurypieja też miałam taką koleżankę, naprawdę spooora nadwaga, dziewczyna po prostu zaniedbana, a sądziła, że nie może znaleźć faceta- bo jest suką (miałam wrażenie, że była celowo niemiła w wielu sytuacjach, tak jakby hm...dla popisu?) Patrzyła na innych z góry, kiedy zagadywał do niej facet z jej ligi, to go odrzucała, bo nie wyglądał jak hollywoodzki aktor. Do dziś jest sama, chyba w życiu nie była w związku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
chodzi w końcu o budowanie jakichś relacji


@Ravynah: a może być tak, że Ci przystojniejsi wcale nie budują relacji tylko są tak długo jak im się chce, a ci mniej przystojni rezygnują widząc jakie to relacje?
@kosmita hm, właśnie nie do końca. Bo to nie są urwane relacje, tylko znam stamtąd typów już kilka lat, w międzyczasie byłam w związkach a wciąż spotykamy się na poziomie koleżeństwa, mamy wspólne paczki znajomych etc. Nie miałam tu na myśli relacji tylko romantycznych
@kosmita patrząc przez pryzmat związku nie- mam swoje wymagania, mężczyzna musi pociągać mnie też seksualnie. Ale jako znajomość spk, nie patrzę na wygląd
patrząc przez pryzmat związku nie- mam swoje wymagania, mężczyzna musi pociągać mnie też seksualnie. Ale jako znajomość spk, nie patrzę na wygląd


@Ravynah: no właśnie ci faceci 4-5/10 nie szukają koleżanki tylko zapewne partnerki do życia z którą będą mogli założyć rodzinę, a nie koleżanki do wyjścia na piwo nad rzekę XD jeśli widzą że nie ma szans na związek nie są dalej zainteresowani jakąkolwiek relacją. Niektóre osoby są bardziej tradycyjne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ravynah: faceci zwykle mają znacznie mniejsze potrzeby towarzyskie niż dziewczyny zwłaszcza z płcią przeciwną. Jeśli na dodatek im się podobasz, a widzą ze nie jesteś nimi zai terenowana, to rezygnują. Tak jest zdrowiej.
@Ravynah: No, nie wiesz? Tyle czytają tutaj, że muszą „trenować na tinderówkach” i inne takie, i interpretują to tak, że muszą zaczynać z wieloma, a nie rozwijać relację, by w ogóle nabyć jakiegoś doświadzenia.

Poza tym, kłania się podejście, że posiadanie loszki rozwiąże ich wszystkie problemy, spotkają się kilka razy, a spierdolenie magicznie nie zniknęło, więc rezygnują z lekarstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo myślą, że