Wpis z mikrobloga

@piker: 3 silne antydepresanty + przeciwbólowe - No gość ewidentnie radził sobie w #!$%@? w życiu XDD - sam dopowiedziałeś sobie „niewinnych” patusow - niczego takiego nigdzie wcześniej nie napisałem. Kierowca tylko dzban, ze odje*^%ł taki ruch, przez co teraz powinien pierdziec w pasiak .
tak samo nic by się nie stało gdyby typ stanął dalej i wezwał policję a nie trąbił a następnie ostro ruszył... więc to takie pisanie


@turok2016 mógł spanikować. Agresywne i pijane zwierzęta na drodze, które próbowały mu wejść do kabiny, nie panikowały, tylko były agresorami.
Oczywiście jest też możliwość, że kierowca celowo ich rozjechał, ale to nie my to ustalimy, bo nie mamy jak
@sylwke3100 co za żałosny manipulant xD

1. Jest se bójka na ulicy


Po prostu jest sobie bójka na ulicy xD normalna sprawa dla patoli, ale nienormalna dla całej reszty. Równie dobrze mogłeś napisać "jest se potrącenie".

2. Kierowca podjeżdza i potrąca jedną z uczestniczek


Tak.

3. Patusy zaczynają chwile szarpać drzwi

4. Odpuszczają

5. Chwilę później Kierowca Trąbi i rusza


Jaką chwilę? Kierowca rusza niemal od razu po tym jak patusy próbują
ale czemu się tak bronisz żeby przyznać mi rację? Nie byłoby ich na jezdni = nie zostaliby potrąceni, to jest fakt.


@arteria dlatego że dla takich ludzi jak on, bójki na ulicy to coś normalnego, tylko zamiast przyznać to wprost, to robią jakieś fikołki, że kierowca planował morderstwo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sylwke3100 co za żałosny manipulant xD


1. Jest se bójka na ulicy


Po prostu jest sobie bójka na ulicy xD normalna sprawa dla patoli, ale nienormalna dla całej reszty. Równie dobrze mogłeś napisać "jest se potrącenie".


2. Kierowca podjeżdza i potrąca jedną z uczestniczek


Tak.


3. Patusy zaczynają chwile szarpać drzwi

4. Odpuszczają

5. Chwilę później Kierowca Trąbi i rusza


Jaką chwilę? Kierowca rusza niemal od razu po tym jak patusy próbują
@sylwke3100: Jest dokładnie tak jak napisałeś w ostatnim zdaniu … Dyskusja tutaj nie ma żadnego sensu . Nikt nie broni patusów, ale z materiału który jest dostępny nie ma usprawiedliwienia dla kierowcy - żadnego. Mam nadzieje, ze zostanie utrzymane mu morderstwo i odpowie z tego paragrafu za swój czyn.
@piker: 3 silne antydepresanty + przeciwbólowe - No gość ewidentnie radził sobie w #!$%@? w życiu XDD - sam dopowiedziałeś sobie „niewinnych” patusow - niczego takiego nigdzie wcześniej nie napisałem. Kierowca tylko dzban, ze odje*^ł taki ruch, przez co teraz powinien pierdziec w pasiak .


@kl4ma: sierżant bagieta nagrywał o gm film i trafnie zauważył - nie robić z tego afery, bo jest sporo leków nie wpływających na zdolność do
@piker: Rozumiem, że brak usprawiedliwienia dla kierowcy za to co zrobił jest dla Ciebie równoznaczne z byciem patusem? ( ͡ ͜ʖ ͡)