Wpis z mikrobloga

Wiecie co, mam wrażenie, ze pierwszy raz, to nie bitcoin pociągnął stawkę, ale Ethereum. Dotychczas zawsze było tak, ze btc robił skok, a reszta krypto podążała za bitcoinem. Tym razem wyraźnie najpierw ETH poszło do góry po forku, a po nim bitcoin. Od razu informuje maksymalistów z obu stron- mam w dupie Wasze przepychanki, które z tych dwu krypto zabije drugie, wg mnie one wbrew pozorom nie konkurują ze sobą, ale się uzupełniają. Co widać w tej sytuacji.
#kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
@Obruni: :DD no pewnie nie. Ale myslę że ma to sporą cegiełkę. Bogacze #!$%@? na tym punkcie xd. VOL z dziś to 60 k ETH, który jest po spadku o 50% z wczoraj. Czyli można powiedzieć że wczorajsze zakupy i sprzedaże Punków to było: 360 melonów, czyli 1/3 miliarda. Nie jest to mało i na pewno dużo dzbanów ściąga.

A tak poza tym raport w USA wyszedł że gospodarka strong, więc
Corona_Beerus - @Obruni: :DD no pewnie nie. Ale myslę że ma to sporą cegiełkę. Bogacz...

źródło: comment_162831713188OlgVGG8u0hkuRzqKlMgH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Obruni maksymalisci to dzbany nie ważne w jakiej kwestii. Ogólnie bardzo lubię twoje wpisy i styl życia. Wydaje mi się, że prowadzę podobny. Chociaż ja bardziej leżę dupa na plaży i podrywam lokalne panienki niż zwiedzam.
  • Odpowiedz