Wpis z mikrobloga

Halo ocena #trading212 bo widzę otworzyli się w końcu.
Jeden z lepszych brokerów?

Osobiście siedzę na kilku różnych aplikacjach ale mam wrażenie, że muszę w końcu się zunifikować na jedną, bo #!$%@? idzie dostać z 10 różnymi portfelami xD
Inwestuję głównie na rynek #usa #nasdaq
#gielda
  • 13
  • Odpowiedz
nie masz realnych akcji + nie wystawiają PIT.


@DKMIP: Akurat z tym to nie mam problemu, bo podobnie w sumie na Revoulcie na którymmam jakieś śmieszne pieniądze typu 5k i potem się bawię z kalkulatoremgieldowym. Te appki traktuję raczej jak takie zabawki.
A widziałem, że KalkulatorGiełdowy oferuje też import danych z Trading212 dlatego mnie zainteresowało.

No ale nic. Pomyślę jeszcze czy moje konta dla funu zjednoczyć w jeden na Tradingu czy
  • Odpowiedz
@niochland: Gram od półtora roku i złego słowa nie moge powiedzieć. Nie są idealni, jest mała prowizja 0.7% jesli wpłacam kartą ale depozyt przelewem jest darmowy. Do 100k funtów chyba mają gwarancję FDA, także do 40-50 tysięcy funtów bym tam trzymał.
  • Odpowiedz
@DKMIP: inwestowanie to dla mnie stosunkowo świeży temat.
Co znaczy: "nie masz realnych akcji" z czym to się wiąże?

Ogólnie mam na t212 kilka złotych ale rozważam doinwestowanie (długo terminowo) zdecydowanie więszkej sumy i sformułowanie "nie masz realnych akcji" sprawiło że zaczęłam się wachać czy nie zmienić brokera.

Z góry dziękuję za odpowiedź :)
  • Odpowiedz