Wpis z mikrobloga

#tokio2020 #sport

W ciągu 1,5 tygodnia wykopki orzekły że:
- pływanie bez sensu bo za dużo konkurencji
- w lekkoatletyce liczą się tylko biegi (i to nie wszystkie!), chód sportowy jest najgłupszą rzeczą na IO, a młotem rzuca 50 ludzi na świecie, wielobój jest bez sensu bo co to za prestiż jak żaden z uczestników niczego nie robi dobrze
- koszykówkę wszyscy mają w dupie, bo w NBA zarabia się pieniądze, a 3x3 to w ogóle cyrk i kto to wymyślił
- kolarstwo bez sensu bo koksują
- piłka nożna bez sensu, bo U23
- tenis bez sensu, bo nie ma wielkich nagród to grają na pół gwizdka a połowy nie ma
- siatkówka bez sensu, bo gra na poważnie 10 krajów na świecie, piłka ręczna podobnie, bardzo mało prestiżowy sport
- łucznictwo śmieszne
- judo i taekwondo parodia sportów walki
- ciężary bez sensu bo koksują
- tenis stołowy bez sensu bo sami Chińczycy
- pięciobój nowoczesny bez sensu bo od konia zależy
- deskorolki bez sensu bo poziom żenujący
- wspinaczka - ha ha wspinacze nie potrafią się wspinać

piękne to jest XD

tu dla ułatwienia macie priorytetyzację dyscyplin wg. IOC, biorącą pod uwagę trochę więcej czynników niż "bo mi sie nie podoba" piwniczaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
cultofluna - #tokio2020 #sport

W ciągu 1,5 tygodnia wykopki orzekły że:
- pływani...

źródło: comment_1628276072TI2N51wNZuXjcqcr4SNSu6.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@dzieju41: z niektórymi rzeczami jak np. ograniczenie nieco konkurencji w pływaniu się po części mogę zgodzić, ale ogólny obraz (tak wiem że wykop to nie jest zbiorowa świadomość, ani nie jest to jedna osoba) jest taki że Igrzyska są parodią sportu i natychmiast do zaorania. O januszerce mogę się wypowiadać tylko w sportach które śledzę na co dzień, jak kosz, lekka czy kolarstwo - stężenie "nie wiem, ale się wypowiem" przerosło
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: dzień przed ćwierćfinałem Polaków: ej Mati kibicujemy naszym, w siatkówce jesteśmy potęgą, nie to co kopacze
po przegranej: PFFFF sport narodowy? przecież nikt tego sportu na poważnie nie traktuje!
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz