Wpis z mikrobloga

jest tu jakiś przedstawiciel #pepper ? dostałem permabana za "autopromocję" oferty na buffa i się z tym nie zgadzam, a moje odwołania są od razu kwitowane "ban za autopromocję jest nieodwołalny".

Ofertę znalazłem najpierw na allegro (btw sam z niej skorzystałem), a następnie wrzuciłem okazję na peppera (to była moja pierwsza wrzutka, a konto miałem 4 lata na prywatnym gmailu :v). Mod mi ją zdjął, bo w ofercie było ich chyba 10 (no okej, może wg regulaminu nie jest ok, niech na głównej latają okazję na colę 20gr taniej w Zadupiu Małym w Okręgu Kalingradzkim), ale że przed zakupem zgooglowałem tego buffa, żeby zobaczyć za ile normalnie lata, to identyczną ofertę znalazłem w empiku. Uznałem, że skoro allegro im nie pasuje to wrzucę tę okazję z empika, nie sprawdzając ile jest na stanie (bo co mnie to, kto pierwszy ten lepszy, niech korzystają ci co siedzą na peperze) i jeb, kolejne usunięcie okazji + permaban na konto...
Wnerwia mnie to, bo często przeglądałem peppera, a nie chce mi się zakładać specjalnie nowego gmaila bo ktoś błędnie zrozumiał moje pobudki wrzucania czegoś co znalazłem
  • 7
@smokzabojcaludzi: w gmailu jak dodasz kropki gdzieś między swoim loginem to maile i tak trafią do Twojej skrzynki (np mojanazwa@gmail.com moja.nazwa@gmail.com mo.ja.na.zwa@gmail.com itd) tak samo jak dodasz + i jakiś ciąg znaków (np mojanazwa+1@gmail.com, mojanazwa+pepper@gmail.com) to odnośnie kwestii zakładania nowego adresu tylko pod nowe konto, co do bana nie pomogę
@marcin21164: ja pisałem maila 2 razy i 2 razy jakaś urszulka, pewnie nawet nie czytając moich tłumaczeń i historii, od razu odpisała "Nie odwołujemy banów za autopromocję" (pisałem 2 maile z jakąś różnicą tygodnia i na oba odpisała ona w ten sam sposób...)

teraz uznałem że spróbuję usunąć konto na peperze i ponownie utworzyć i następnego maila dostałem

Po dokładnej analizie aktywności Twojego konta postanowiliśmy usunąć bana.

Dziękujemy za wyjaśnienie sytuacji.