Wpis z mikrobloga

a ty byś się skutecznie ścigał w WRC, pomimo doświadczenia jedynie w prowadzeniu osobówki na autostradzie?


@red7000: Z takim podejściem to po co w ogóle startować w tych zawodach? Może nie w wspinaczce ale jest wiele wydarzeń w historii sportu gdzie siła charakteru decydowała o zwycięstwie. Typowa polska mentalność. Wolałbym pokazać charakter i wolę walki niż wychodzić jak pajac w trakcie próby
Wolałbym pokazać charakter i wolę walki niż wychodzić jak pajac w trakcie próby


@lgc89: to czemu tego nie robisz i siedzisz na wykopie walac konia? uwielbiam te komentarze ekspertow wykopowych mowiace co oni by lepiej zrobili XD
@lgc89 Ale Panie Januszu, to są osobne konkurencje, zupełnie różne, nawet nie można porównywać. To organizatorzy zmuszają sprinterów do startu w konkurencji, do której nie powinni być dopuszczeni, bo nie ma to sensu.

To jest poziom igrzysk olimpijskich, a nie ścianka w Toruniu, żeby sobie próbować i może się uda. To jest niesamowicie zużywające mięśnie dyscyplina i jak nie umie wchodzić, to nie wejdzie. Prosi się o kontuzję.
@red7000: Januszu bo co? Bo jako kibic mam jakieś oczekiwania jako kibic? Czy kibic nie może mieć oczekiwań? Ma oglądać i klaskać?

Ja wiem, że nie wygra ani tej konkurencji ani medalu. Wiem, że nie jest w tych konkurencjach dobrym zawodnikiem a można powiedzieć, że jest słabym. Ale słabo się patrzy jak ktoś macha ręką i schodzi bo już w siebie nie wierzy.

Wczoraj Polakowi na 1500m spadł but i chyba
@lgc89 Rozmys biegł do końca, bo inaczej nie uznaliby mu protestu. A po uznanym proteście został dopisany do finału przez sędziów. Gdyby zszedł z trasy nie miałby prawa do protestu i tyle. XD

Oczekiwania można mieć, ale czy można mieć oczekiwania wobec Bolta, żeby wygrał maraton? No można, ale to głupie.

Co ta nasza Ola miała próbować, jak ona nie ma pojęcia jak się wspinać na tym poziomie? Groteskowe wymagania i robienie
@red7000: Tylko ja nigdzie nie napisałem, że oczekuje od niej zwycięstwa i rozumiem po co porównujesz to do wygranej Bolta w Maratonie xd Jeśli już mamy sie tego trzymać tego przykładu to tak jakby Bolt "zapisał sie" (xd) na maraton a po swoim dystansie 100m machnął ręką i zszedł do szatni bo wiedział, że i tak nie wygra. Ale gdyby przebiegł albo nawet i przeszedł pełny dystans nawet ostatni to byłby
@lgc89 xD nie oglądałeś nigdy siedmio ani dziesięcioboju, nie masz pojęcia o czym mówisz - z Rozmysem się popisałeś wiedzą myśląc, że on sobie biegł dla ambicji, bo to igrzyska xD

Niczym Józio spod budki, stosujesz kłamliwe analogie (nikt się nie zapisywał osobno na sprint i bouldery, jest przymus) i nie rozumiesz, że po igrzyskach życie toczy się dalej i nie warto ryzykować kontuzji

Bouldery są specyficzne - jak nie wiesz, co