Wpis z mikrobloga

TechPriest z cyklu Nic nie ginie #wykopalisko #wykopaliskoweopowiesci dziwnej treści ale to nie moje tylko uratowane bo skasowane

Nie bójcie się żyć koledzy.

Moi rodzice zawsze wpajali mi strach przed wszystkim a później mówią jaki to jestem bezradny i nieporadny. Mój ojciec nie ma prawa jazdy, bo boi się, że będzie miał wypadek. Nigdy nie byliśmy razem na wakacjach lub za granicą. Nawet jakby miał miliard dolarów na koncie to nie wsiadł by do samolotu, bo by się bał. Musiałem uczyć rodziców jak się jeździ pociągami. Oczywiście przed podróżą standardowo muszą się przeżegnać.

Mama cudem zrobiła prawo jazdy, ale tylko jeździ do sklepu. Boi się, że ją rozjadą jak robaka na autostradzie. Ojciec nigdy nic nie zaryzykował. Odziedziczył malutkie mieszkanie po dziadkach i zarabia najniższą krajową w jednym zakładzie pracy przez całe swoje życie i będzie tam robił do emerytury lub śmierci. Jego jedyną nadzieją jest to, że wygra w toto-lotka i będzie milionerem.

Brat już bardziej poradny, ale Ojciec go nie nauczył jak żyć w związku, typowy #betabankomat. Jest odważny, ale tylko wtedy, kiedy jego żona wydaje jemu rozkaz. Im bardziej jej usługuje tym ona bardziej go nie szanuje.

No i jestem ja, czyli ##!$%@? samo w sobie. Straciłem zaufanie do ludzi jak mój najlepszy przyjaciel, który był niepełnosprawny mnie okradł w podstawówce. Ryczałem całą noc. Połknąłem redpilla i wziąłem się za siebie, skończyłem studia jako jedyny w rodzinie (poza ś.p dziadkiem) i moja jedyna perspektywa to wykańczająca psychicznie praca i kredyt na 35lat. Nie lubię kobiet. Uważam, że kobiety nie są lojalne wobec swoich partnerów, kiedy inne Chady mają lepsze zasoby.

To nie tak miało być. Ja chciałem być KIMŚ i zrobić COŚ. Tak jak w grach komputerowych. No i teraz jestem tym NPC. Nigdy nie zaryzykowałem, zawsze grałem bezpiecznie i musiałem wszystko zaplanować. Bałem się wszystkiego i wstydziłem jakiejkolwiek konfrontacji. I co z tego mam? No właśnie nic.

#przegryw #blackpill ##!$%@? #p0lka #zwiazki
Pobierz merti - TechPriest z cyklu Nic nie ginie #wykopalisko #wykopaliskoweopowiesci dziwnej...
źródło: comment_16282292325MTDgUQHzN8fCQKJAIswXZ.jpg