Wpis z mikrobloga

@Decode: zwykły siurek po mechatronice, jednego z miliona kierunków na polibudzie jak się zesrał :D Tak, #!$%@? od gimnazjum wiedziałeś, że będziesz #!$%@?ł się w mechatronice tumanie ty. Nie masz o mnie zielonego pojęcia więc gówno o mnie możesz wiedzieć. Jakbyś miał "wyższe cele" to byś nie kończył mechatroniki. Czyli tak jak myślałem, zwykły kolejny etatowiec robiący w jakiejś firmie produkcyjnej. Już się bałem, że serio jakiś poważny zawód jak adwokat, lekarz, czy pilot samolotu


@omajgydnes:
no siema. muszę przyznać, że twój wpis a raczej twoje podejście sprowokowało mnie do odpowiedzi. prawdopodobnie dużo osób myśli/uważa/czuje tak jak ty, więc chciałbym spróbować to co mówisz trochę naprostować, bo się z tym nie zgadzam, a nawet raczej powiem, że w twoim rozumowaniu jest poważny błąd.

Tezy, którę chcę obalić (żeby można było łatwo wytknąć mi miejsca, gdzie cię źle zrozumiałem albo używam taktyki "słomianej kukły",
  • Odpowiedz
@Decode: jakbyśmy wszyscy robili mechatronikę to byś się nie dostał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak samo jak ludzie po studiach z angielskiego, co z tego że znają jak znają go wszyscy na c1. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tetsuya: Nie, bo to, że pójdę wcześniej spać, nie znaczy, że wcześniej zasnę. Będę się przewalał w łóżku 2 godziny, a finalnie i tak zasnę o tej samej godzinie, ale tym razem wpieniony gwarantując sobie słabą jakość snu.
  • Odpowiedz