Wpis z mikrobloga

@Toudi92: Nie wygląda na coś niebezpiecznego- najbliżej ze szkodników to miazgowiec parkietowiec (swoją drogę świetny pomysł na nick do jakiegoś MMO :P ). Dasz radę zrobić zdjęcie z bliska, bo ciężko cokolwiek powiedzieć w takiej rozdzielczości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarny1989: dzięki za uspokojenie bo bałem się że pluskwy mam (córka jest ostatnio pogryziona przez niewiadomo co). Masz chyba rację bo robaczka znalazłem na parkiecie własnie
  • Odpowiedz
@Toudi92: Pluskwa ani wesz to nie jest na 100%. Jeśli córka jest pogryziona, to spróbujcie zaobserwować kiedy ślady się pojawiają- jeśli po nocy, to wszystko musicie dać do prania w wysokiej temperaturze. Wszy czy pluskwy może przynieść ze szkoły i to też nie jest nic niezwykłego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarny1989: córka ma dwa lata. Ugryzienia pojawiają się w nocy. Dziś wieczorem przewrócimy jej pokój dogodny nogami i zobaczymy co znajdziemy
  • Odpowiedz
Czy ma kontakt z innymi dziećmi? Jeśli nie, to opcje są 3.
1. Pchły- żyją normalnie w trawie i można je przynieść ze zwykłego spaceru.
2. To Wy (rodzice) mogliście cos przynieść.
3. To po prostu... Komary.

Jeśli na 100% jesteś w stanie wykluczyć pkt.3 to cała pościel i pokrowiec materaca do prania. Podobnie wszystkie ubrania córki. Jeśli w pokoju jest dywan, to zamówcie usługę prania.
  • Odpowiedz