Wpis z mikrobloga

Potrzebuję kilku zdjęć jakiejś laski z #vkboners oczywiście tej samej. Przepraszam za użycie tagu.

Zrobię fejkowe konto na #badoo i zobaczymy czy na prawdę dziewczyny mają takie wzięcie na tych portalach.

I dlatego taki przegryw jak ja nie może uszczypnąć nic z tego tortu.

#tfwnogf
  • 11
@ElCidX: zrób lepiej na sympatii będziesz miał większe "wzięcie". Zdjęcia lepiej pobrać spoza granicy np z czech etc. Jak szukasz sensowniejszej laski to lepiej odrzuć te portale randkowe, pełno atencjuszek. Chociaż czasem nie powiem można kogoś mądrego znaleźć. Mnie lepiej szło na czatach tam więcej debili więc mniejsza konkurencja :D aż do stanu teraźniejszego gdy już mam to czegom szukał :D
@ElCidX: hmm ja akurat na forum historycznym :D ale z czata poznałem wiele miłych dziewcząt. Z tych portali też miałem kilka umówień. Patent co robisz jest dobry można podłapać parę tekstów od kolesi. Ja miałem kiedyś do pomocy frendzonkę ;D która mi udzielała cennych rad. Zależy do czego Ci takie laski potrzebne...Czy na stałe czy w inne cele. Możesz też zapytać wykopowego eksperta. To co wypisuję jest dokładnym przeciwieństwem tego co
@ElCidX: są jeszcze inne ruskie portale "klasowe" odoklasniki czy jakoś tak etc. w ostateczności z face'a. Ewentualnie skopiowanie zdjęc jakiejś laski z dawno nie używanego konta z drugiego końca kraju, najlepiej z zadupia. Nie takie rzeczy się robiło :)