Wpis z mikrobloga

Skoro covid jest taki grozny to dlaczego covidowe nie jest 100% platne, ludzie nie chodza na L4 w tym kraju bo za 80% nie przezyja a potem sie dziwia ze wirus jest az tak rozsiewany ;) Ja nie robilem testu, bo wiedzialem, ze jak pojde na L4 to strace prace, a w tym kraju ludzi takich, jak ja sa miliony, wiec to cala walka z pandemia to jeden wielki fejk, zeby otrzymac wieksza kreche na wydatki z UE #koronawirus
  • 28
  • Odpowiedz
@kokol: Jeśli przez L4 stracisz pracę to znaczy tylko tyle, że jesteś nic nie wartym pracownikiem którego można wymienić przez okres wypowiedzenia i nie mieć z tego większych strat.To dużo mówi o antyszczepionkowcach.
  • Odpowiedz
racisz pracę to znaczy tylko tyle, że jesteś nic nie wartym pracownikiem którego można wymienić przez okres wypowiedzenia i nie mieć z tego większych strat.To dużo mówi o antyszczepionkowcach.


@Aquamen: wiekszosc januszeksow ma taka zasade chorujesz = nie pracujesz :)
  • Odpowiedz
@Aquamen: nie wiekszosc tylko w kazdym :) poza tym czesto jest tak ze jak sie nie zaszczepisz to siedzisz na zdalnym dopoki sie zaszczepisz, takze im dluzej sie nie zaszczepisz tym dluzej siedzisz na zdalnym, a jak komus pasuje zdalne to sie nie szczepi a potem sie dziwia ze sie ludzie nie chca szczepic :)
  • Odpowiedz
@kokol: Widzę już dlaczego boisz się iść na L4( ͡° ͜ʖ ͡°)Na Twoim miejscu też bym się bał, że mnie zwolnią, widać ewidentnie, że można Cię zastąpić chociażby psem i nie byłoby widać różnicy xD
  • Odpowiedz
@Aquamen: nie musisz mi o tym mowic, ja i miliony rodakow wiedza ze mozna nas zastapic nieskonczona iloscia taniej sily roboczej co nie szczeka w pracy
  • Odpowiedz
miliony boją się, imo boisz się tylko Ty bo wiesz, że jesteś gówno wqrt.W 2020r wystawiono 22,7mln zwolnień lekarskich.


@Aquamen: pytanie ile z tych zwolnien bylo na jedna osobe, bo jakbys sie uczyl matemetyki to bys wiedzial ze mozna brac l4 przez pol roku co 2 tyg i wtedy ile osob bylo na l4 wyjdzie, na pewno nie tyle ile bylo wystawionych zwolnien
  • Odpowiedz
@Aquamen: nie dosc ze ja i miliony w tym kraju sa gowno warci to jeszcze nas strasza ze nas zastapia tansza sila robocza z indii czy wschodu
  • Odpowiedz
@kokol: Nikt nikogo nie straszy, tylko brakuje rąk do pracy.Pracuję już z Nepalczykami,Hindusami,Białorusinami i Ukraińcami i w żaden sposób nie czuję się z tego powodu zagrożony bo jestem pewien swoich umiejętności.Jeśli może przyjechać Hindus i zrobić za Ciebie robotę od ręki i nie #!$%@? się przy tym na ryj pomyśl o jakiś kursach czy studiach bo najwidoczniej jesteś zwykłym ogryzkiem zdejmującym pudełka z taśmy.
  • Odpowiedz