Wpis z mikrobloga

w ogóle to podobała mi się logika magów wody, no nazbierajmy w #!$%@? magicznej rudy a potem ją zdetonujmy, co może się nie udać


@Frutik: Nie znamy wystarczająco uniwersum, żeby podważyć takie rozumowanie
Nikt nie wiedział o wpływie śpiącego pod ziemią czorta
  • Odpowiedz
@maciorqa: najpierw skupili się na przetrwaniu tego całego zamieszania, a potem jak już się podzielili itp. to mieli już nowe obowiązki. Poza tym to magowie, wolą ciągle dyskutować i się spierać niż coś zrobić
  • Odpowiedz
w ogóle to podobała mi się logika magów wody


@Frutik: a nie wiem,.oni to tłumaczyli chyba tak, że to będzie magiczna eksplozja która nie wpłynie na ludzi. Coś jak Xardas przy #!$%@? magii runicznej, tak ta eksplozja miałaby wyłączyć barierę.
Mnie zastanawia z kolei czemu nikt nie próbował się teleportować poza barierę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dlaczego magowie po utworzeniu magicznej bariery zostawili kamienie ogniskujące


@maciorqa: co mieliby z nimi zrobić? Po utworzeniu bariery mieli ważniejsze sprawy na głowie a potem okazało się że są chronione przez różne monstra?
Chyba nikt poza magami nie wiedział o ich istnieniu więc nawet nikomu nie przyszło do głowy je zajumać? Dlatego mogli uważać że będzie bezpieczniej zostawić je na miejscu póki nie są potrzebne.
  • Odpowiedz
Ale to chyba magom ognia? Czy przed rzekomym podziałem


@Galbin: a w sumie nie pamiętam czy próbował kogokolwiek przekonać. Jedynie pamiętam, że jako jedyny szukał przyczyny a nie walczył ze skutkiem. Magowie ognia to w sumie mieli bajlando pod barierą to nawet niekoniecznie musiało im zależeć nad tym by #!$%@?ć/uciec spod bariery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Uwielbiam, wręcz kocham takie rzeczy, gdzie twórcy na #!$%@? coś zrobili a gracze robią teorie spiskowe, że zapomnieli, że byli zaaferowani, a fakt jest taki, że twórcy mieli w dupie takie lore i nie pomyśleli po prostu. Tak jak wiele rzeczy, zwłaszcza w G1.
  • Odpowiedz