Wpis z mikrobloga

Polecacie jakies sluchawki z mikrofonem do xbox one s ? Cos do maks 200zl, zalezy mi na tym aby graly poprostu dobrze i zeby bas nie byl podbity do granic mozliwosci jak to w wiekszosci tanich sluchawek bywa. Brat gra glownie w Warzone, Battlefielda wiec fajnie by bylo gdyby dobrze dzialalo stereo lub jakias inna technologia ktora pozowli odroznic czy wrog porusza sie po lewej czy po prawej (mam nadzieje ze ktos mnie zrozumie) xD #xbox #xboxone #xboxseriesx
  • 9
  • Odpowiedz
@SniffTheShark: tak te. Jest tylko ich ogromny minus. Popsuty mikrofon = wymiana całego headsetu. Jeśli masz możliwoś to dołóż do hyperx cloud 2 lub cloud Alpha bo parametry mają może podobne ale wykonanie jest dużo lepsze no i Jest wymienny mikrofon.

Polecam outlet eurortvagd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KolegaPatryk: @KolegaPatryk: Masz na mysli ze zepsuty mikrofon w jakis sposob uszkodzi tez sluchawki czy ze mikro sie nie da wymienic ? xD Niestety jutro wracam z Niemiec z robotaju, a obiecalem bratu, ze kupie mu sluchawki na urodziny ktore rowniez sa jutro wiec outlet nie wchodzi w gre xD
  • Odpowiedz