Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, mam mocno wstydliwe pytanie do #rozowepaski. Mam niedługo 34 lata i jeszcze nigdy nie byłam u ginekologa. Często się słyszy że powinnyśmy się często badać bo choroby kobiece są dosyć często. Ze mną jest taki problem że jestem dziewicą i sobie tym właśnie tłumaczyłam niechodzenie do lekarza. Jak teraz pójdę to nie bedzie dziwnie patrzeć? dziewice też muszą chodzić?
#zdrowie #ginekologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610a6c6685e619000a2d5de6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz
Powinno się pójść na badanie kontrolne już po pierwszym okresie. Idź i nie przekładaj na później bo będzie coraz trudniej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: święta mario, 34 lata i nigdy nie byłaś u ginekologa? idź jak najszybciej, po trzydziestce należy badać się co najmniej co roku, a co dopiero w przypadku gdy nie byłaś tam nigdy....Ginekolog będzie miał #!$%@? na to czy ty jesteś dziewicą, a nawet na to czy masz tam ładnie czy brzydko, to jest lekarz a nie klient żeby se cokolwiek miał myśleć XD Serio, śmigaj, bo guzy i inne anomalie
  • Odpowiedz
SpoconaLoszka: Warto regularnie chodzić nawet jak się jest dziewicą, np. po to żeby robić cytologię i USG. Możesz nawet nie wiedzieć że masz jakieś guzy. Oprócz badania "podwozia" poproś też o badanie piersi. Nikt cię nie będzie osądzał czemu jesteś lub nie jesteś dziewicą, ginekolog ma przeróżne pacjentki w tym 60 letnie dziewice.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz