Wpis z mikrobloga

Widze tu same platki sniegu, ministrancji purysci tak czysci jak lza z himalajskiego lodowca, ktorym nigdy zadne k* je i ja pie*** z ust nie wyszlo (gwiazdki celowo zeby bron boze tych wszystkich delikatnych wykopkow nie urazic).

Problem jest troche inny, bo opozycja to nie sa zwykli ludzie na wiecach i protestach, to nie sa raperzy na koncertach i publicznosc zgromadzona, a to wlasbie ci ludzie wymyslili/upowszechnili/uzywaja tego tekstu.

Z ust polityka
ale przeciez dokladnie tak jest. Opozycja ma do zaoferowania "#!$%@? pisu" "#!$%@? karakana" "ziobro to #!$%@?" no i oczywiscie "wolne sondy".

Patusy lubia taka merytoryke, wiec elektorat opozycji wyglada jak wyglada.


@Flaklypa: A powinni założyć swoją telewizję, przelać sobie z budżetu państwa kilkanaście miliardów złotych, powypieprzać wszystkich obiektywnych dziennikarzy, przyjąć największych wazeliniarzy i uprawiać "konstruktywną" krytykę rządu w stylu dojrzałego goebbelsa. "Ciemny lud wszystko kupi"

A zapomniałem jeszcze o płatnych lemingach,
A powinni założyć swoją telewizję, przelać sobie z budżetu państwa kilkanaście miliardów złotych, powypieprzać wszystkich obiektywnych dziennikarzy, przyjąć największych wazeliniarzy i uprawiać "konstruktywną" krytykę rządu w stylu dojrzałego goebbelsa. "Ciemny lud wszystko kupi"


@ajuto00: przeciez maja tvn, tyle ze dokladnie nie wiadomo skad finansowany. Reszta sie zgadza.
przeciez maja tvn, tyle ze dokladnie nie wiadomo skad finansowany. Reszta sie zgadza.


@Flaklypa: o, a więc lądujesz do tej szufladki

A zapomniałem jeszcze o płatnych lemingach, którzy latali by po forach i w żywe oczy pisali takie bzdury, że oko bieleje.


Masz co prawda lekkie problemy z pisaniem poprawną polszczyzną, ale nie wierzę, że jesteś aż tak niedorozwinięty umysłowo, by nie dostrzegać różnicy między wiadomościami tvp a tvn.
@kezioezio: Gdzie tu beka? Lud #!$%@? to i drze mordę, ale wnoszenie takiego prymitywnego języka do polityki do już poziom osiedlowy trzepak. Opozycja na dzień dzisiejszy to jest żart, zbieranina patałachów bez pomysłu i realnego planu. Ich "postulaty" to "Nie jesteśmy PiSem", "PiS dał 500+, my damy 1000+" czy podpinanie sie właśnie pod jakieś ruchy ośmiu gwiazd czy inne skompromitowane KODy. Bantustan Europy