Wpis z mikrobloga

@LENNYFEJS
Po pół roku dobre. Na pewno nie tak jak niektórzy na Reddit pokazują, ale na bank to działa tylko trzeba dbać o regularność stosowania. Większość to ciągle przejściowe włosy i u mnie są jasne, ale też już zaczynają się gdzieniegdzie zamieniać w zwykły, ciemny włos.
  • Odpowiedz
@LENNYFEJS w tym alopexy w zestawie jest taka strzykawka/pipetka i to jest bardzo dobre. Smarujesz mordę tak żeby nie ciekło. Bez większej filozofii. Nawet chyba na YT są filmy jak ludzie pokazują jak czymś takim nakładają.
Zdecydowanie nie polecam psikać z rozpylacza bo najzwyczajniej leci wtedy wszędzie i rosną włosy na uszach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pera007 mi głównie chodzi żeby smarować zakola, no i ewentualnie może zarost. Jakieś skutki uboczne miałeś? I na ile starcza taki zestaw?
  • Odpowiedz
@b0Ls ja stosuję tylko na zarost twarzy. 2 razy dziennie 1ml czyli mniej więcej butelka na miesiąc.
Ze skutków ubocznych to przez pierwsze około dwa miesiące dość mocno wysuszona i łuszcząca się skóra, ale to normalne jak się leje na nią preparat na bazie alkoholu. Później to się unormowało i teraz jakieś kremy to stosuję jak pamiętam bo tego wysuszenia nie ma.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pera007 właśnie bo się zastanawiam czy można to łączyć z kremami, bo generalnie stosuje kremy, sera, esencję itp czy można po użyciu tego leku można stosować właśnie kremy, ewentualnie do brody balsamy.
  • Odpowiedz
@b0Ls ja nakładałem krem po wyschnięciu (jakieś 40 minut) bezpośrednio na minox bez zmywania twarzy i absolutnie nic złego z cerą się nie działo
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pera007 czyli ogólnie raz na dzień i to na noc? a jakieś suplementy dodatkowe bierzesz? biotyna, magnez, kolagen? Zastanawiam sie jeszcze jakby do tego dołożyć jeszcze dermaroller. Wpierw wiesz oczyścić twarz > tonik > dermaroller > alopexy.
  • Odpowiedz
@b0Ls tak jak wyżej pisałem, stosuję 2x dziennie po 1 ml. Biorę tylko biotynę w jakiejś małej dawce. Dermaroller używam czasami raz na tydzień, czasami dwa razy. Minoxidil zalecają dawać nie wcześniej niż po 24h od dermarollera, bo rolowanie mocno jednak podrażnia skórę.
  • Odpowiedz