Wpis z mikrobloga

Zaraz wyjdę z siebie, stanę obok i wyrucham się w dupę.
Siedzę w robocie, mam taki nawyk, że odkładam papiery na stertę, i dopiero później robię - wychodzi tak samo czasowo co robienie na bieżąco i mam czas na #!$%@? się.
Przechodząc do sedna - Dzisiaj kumpela z pracy mi zwróciła uwagę że ciągle siedzę na telefonie (należy zwrócić uwagę, że średnio ja robię ok. 130-160 kwitów dziennie, ona 70-110, przy czym ja mam czas żeby posiedzieć na telefonie, a ona #!$%@? non stop nie wiadomo czemu xd). No to mówię, że ja efektywniej robię swoją pracę i szanuję swój czas. na to ona: NO DOBRA ALE JA CIĄGLE PRACUJĘ A TY CHOMIKUJESZ CIĄGLE I MAM WRAŻENIE ŻE TO NIE FAIR. XDD kumacie? Ma pretensje do mnie że efektywniej wykonuję swoją pracę niż ona. Nie wiem po co ten wpis ale tak o chciałem się podzielić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #gownowpis
  • 6
  • Odpowiedz
@brakmaila: Nie chce mi się. Jak zostaje sam to nie ma problemu bo nie ma innego wyjścia, ale bardzo rzadko zdarza się że zrobię mniej kwitów - raz, może dwa razy na miesiąc.
@stiepan999: W dupie to mam. Ja zawsze mam porządek na stanowisku, raporty są przesyłane codziennie, także jak już to jakaś słowna reprymenda. Z 2 miesiące temu miałem rozmowę z kierowniczką że robię za dużo kwitów i wolałaby
  • Odpowiedz
@LSkiper #!$%@? mniej, ważne abyś swoje zrobił, ja na telefonie wiedzę po kilka godzin dziennie a i tak normy wyrobione, nawet kierownik nic nie mówi jak widzi że siedzę i se coś robię na telefonie
  • Odpowiedz