Wpis z mikrobloga

Na początku broniłem kierowcy na kilku portalach, ale im więcej o tym myślę, analizuję i oglądam filmy z wydarzenia, szczególnie w lepszej rozdzielczości, tym bardziej zaczynam mieć wątpliwości. Po ochłonięciu musze szczerze przyznać, że kierowa od samego początku akcji zachowywał się jak jakiś psychol. Przerażające jest to, że taki z pozoru normalny zameczek może okazać się tykająca bombą i zwyrolem. Nie warto ocenianiać ludzi po pozorach

#katowice
  • 6
@drastic226 Czy tam by były krowy, dziki, psy, leżące pijaczki, płonący samochód, rowerzysta z urwanym łańcuchem, przewrócona staruszka, procesja, protest, bójka - kierowca nie miał prawa zbliżać się do miejsca zagrożenia. Procedury mówią jasno, omijamy miejsce niebezpieczne i zatrzymujemy się dopiero na kolejnym przystanku, bądź w bezpiecznej odległości, po czym zawiadamiamy centralę oraz odpowiednie służby. Psychopata widząc bójkę na ulicy postanowił wjechać w samo centrum zdarzenia potrącając tym samym ludzi. Normalny to
@Towarzysz-ka_szary_PaSeK0991: Jeszcze wczoraj pisałem dokładnie tak samo, broniłem gościa tak jak Ty, ale musze zmienić zdanie, nie będę sam przed sobą szedł w zaparte jak osioł jeśli już w to nie wierzę. Z nagrania pod innym kątem widać z jakim impetem wjechał w tą pierwszą dziewczynę w żółtej bluzce, zrobił to celowo chciał ją potrącić, jak rozjeżdżał denatkę patrzył na wprost przed siebie musiał ją widzieć, a później gonił faceta, w
@drastic226 Poszukam innych nagrań jeszcze ale wydaj mi się że po prostu jechał i ciężko mu zachamować takiego KOLOSA jakim jest AUTOBUS. Wydał sygnał dźwiękowy a oni dalej się tam bili ona stała na środku a on mógł usłyszeć że patologia chce mu wbić do autobusu to chciał uciec i tego nie poczuł że ona wpadła mu pod autobus (badź pomyślał że to jakieś narzędzie pałka albo coś). Gościu poprsotu byl w
@hatfu500: Nie wiem jak to jest prowadzić takiego kolosa więc to są tylko przypuszczenia. Ale wiem 1 na pewno w podobnej sytuacji większość z was dała by gaz do dechy jakbyś cie jechali z rodziną albo z matką np a grupa patusów chce wam sie #!$%@?ć do samochodu. W samochodzie trudniej otworzyć drzwi bo macie zamki ( uprzedzając ból dupki że skoro ma zamki w aucie to by nie pojechał to