Wpis z mikrobloga

Gdyby nie wychodki #!$%@?ące wpisami, że co ona tam robiła i w sumie to patusiara, więc zasłużyła, to nawet bym nie wiedział o całym zajściu.
Idźcie na terapie czy coś, bo to trzeba mieć ładnie #!$%@? w bani, żeby od 2 dni, w internecie, dehumanizować randomowa typiare, która została brutalnie zabita. Się zachowujecie jakby ta karyna was w szkole gnębiła.
#katowice
  • 22
@tarczyca: > Nie wmówisz mi że wpadka w wieku 16 lat
Oświecę cię, matołku: wpadka w okresie rozrodczym to coś normalnego (stąd się bierze większość niewydarzonych i niedopieszczonych frustratów). To, że nie mieści się w twych ciasnych horyzontach, nie oznacza, że jest ewenementem na skalę świata tudzież epoki.

@tarczyca: ... i wiązanie się z kryminalistą to coś normalnego.
Jeśli nie masz jednoznacznych dowodów na powyższe stwierdzenie, to oznacza, że zniesławiasz
@halsoneft: wpadka przy dostepnej antykoncepcji sięgającej 99% w dzisiejszych czasach to zwykle bycie patusem przez brak edukacji oraz patusiarstwo w domu, jakoś dziwnym trafem żadna znajoma ze studiów ani z otoczenia kto poszedł na studia nie zaciążyła w liceum, natomiast znam kilkanaście karyn które juz od technikum gastronomicznego czy zawodówki płodza gówniaki i siedza w domu, niektóre nawet matur nie pozdawały
@alteron:
Xddd
Ale wiesz ze w uj normalnych par uprawia seks bez zadnych zabezpieczen, bo jest przyjemniej i zdrowiej, a to ze wyjdzie z tego dzieciak to po prostu kwestia losu.
Oczywiscie ten przypadek to co innrgo, ale nie ma co demonizowac kazdej wpadki xd
@MagicznyToudi według mnie ona była po prostu z biednej rodziny. Jej kolo to debil patus, ale po jej zdjęciach i po jej traktowaniu przez nią dzieci trudno ją tak nazwać. Mogła mieć na leciałości patusiarskie z racji tego z kim się otaczała (bieda, chłopak seba, lipiny)
wiesz, klasyczna znienawidzoa kobieta, bo ośmieliła się uprawiać sex w wieku 16 lat.

@churros8: Super, że była mamą z powołania, która została świadomą matką w tak młodym wieku!


@ExitMan Ale jakby usunęła to byłaby "mordercom dzieci!!!!!!!1111"

Ponoć trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny wg co niektórych, co nie? Urodziła- patusiara, wyskrobałaby - morderczyni

Ciężko wam dogodzić. Dajcie spokój, kobieta nie żyje a nie lała się tam, tylko próbowała ich uspokoić bo
Ponoć trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny wg co niektórych, co nie? Urodziła- patusiara, wyskrobałaby - morderczyni


@churros8: Z kim Ty mnie utożsamiasz? Przecież ja jestem za skrobaniem, szczególnie w młodym wieku...