Wpis z mikrobloga

Chcielibyśmy Państwu przekazać ważne informacje dotyczące daty wydania gry Cyberpunk 2077.

Dzisiaj postanowiliśmy przesunąć premierę z kwietnia na 17 września 2020.

Gra jest kompletna i można ją przejść od początku do końca, czeka nas jednak jeszcze wiele pracy.
Night City jest ogromne, zróżnicowane i pełne przygód; biorąc pod uwagę jego skalę i złożoność uznaliśmy, że potrzebujemy więcej czasu, aby zakończyć testowanie, usunąć usterki i nadać grze ostateczny szlif.
Chcemy, aby Cyberpunk 2077 był ukoronowaniem naszej pracy na obecnej generacji konsol. Dzisiejsza decyzja da nam kilka cennych miesięcy, których potrzebujemy, by gra mogła zasłużyć na miano doskonałej.

Będziemy Państwa regularnie informować o naszych postępach.

Do zobaczenia w Night City!

Podpisali: Marcin Iwiński CO-FOUNDER i Adam Badowski HEAD OF STUDIO

#cyberpunk2077
  • 5
  • Odpowiedz
@Pabbcio: super, mam nadzieję, że dopracują tę grę na premierę ( ͡° ͜ʖ ͡°) specjalnie kupiłem PS4 bo podobno świetnie chodzi na konsolach starszej generacji.
  • Odpowiedz
@kociolov: serdecznie gratuluje wszystkim, którzy tak zrobili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie sam mam kompa ze średniej półki z czasów premiery Wiedźmina 3. Bebechy o wiele lepsze niż w podstawowej PS4. I przez chwilę, kiedy karty przed premierą Cyberbąka zaczęły szybować w górę a PS5 nie było w sklepach pomyślałem o past genie. A później doszło do mnie, że coś tu wali siusiakiem skoro mój komputer nie
  • Odpowiedz
@Pabbcio: skoro o pół roku przesunęli premierę żeby wydać takiego gniota na past genach to wcale mnie nie dziwi że 8 miesięcy dalej go łatają i pewnie łatać będą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz