Wpis z mikrobloga

Gdzie kupię kartę pre-paid SIM w Norwegii, jak wygląda rejestracja takiej karty, ile czasu mija od rejestracji do aktywacji? #norwegia zależy mi na dostępie do internetu przede wszystkim.
  • 9
  • Odpowiedz
@nO-C34 zamawiasz przez internet na swój adres, bądź kiedyś były w sklepach eleven, mycall dosyć popularny wśród Polaków i jest tam na stronie internetowej wszystko wytłumaczone też po polsku.
  • Odpowiedz
@Stashqo: mieszkam i pracuję w Niemczech , mam komórkę firmowa, nie mogę z niej korzystać za granica. Do tego ma bardzo mało internetu w abonamencie 2gb. Mam polski numer ale właśnie mija zaraz 4 tydzień i taryfa mi się skończy, a nie uruchomię nowej będąc za granicą.
  • Odpowiedz
@nO-C34: Jeśli koniecznie chcesz to mogę Ci poszukać sieci gdzie będziesz mógł wziąc kartę prepaid na paszport, ale bedziesz musiał znaleźć jakis punkt danej sieci i pójść tam osobiście, poza tym podejrzewam, że średnio Ci się to opłaci bo usługi telekomów są tu piekielnie drogie.
  • Odpowiedz
@Stashqo: Dziękuję, to miłe z Twojej strony ale zostanę przy niemieckiej karcie. Głównie potrzebuję internetu żeby sobie na miejscu szukać miejscówek na nocleg i od czasu do czasu dać znać gdzie jestem. Niemiecka powinna wystarczyć. Jeszcze raz dzięki.
  • Odpowiedz