Wpis z mikrobloga

@master4342: Ja mam w piździe i wymieniam na 4930K, którego mam za free. Płytka od chińczyka, mam 24GB RAM, jakiś używany RTX 2070S/2080 i mówię ci to jest życie na poziomie nie to co w p0lsce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlgorytmPrima: ja planuję zmienić na 5600x i zostawić rx580, niby warto by było poczekać na 12gen intela ale będzie dużo drożej zarówno mobo ddr5 jak i same cpu których wersja MID endowa ma mieć premierę na ces 2022. Więc ja wolę brać 5600x który jest genialnym prockiem typowo do gier i posiedzieć na nim do q1 2023 minimum¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kefaveli: mój komp będzie miał we wrześniu 7 urodziny, dołożyłem mu ram łącznie 16gb i musiałem zmienić 2lata temu gpu bo gtx770 miał błąd typu timeout sterowników,sam do końca nie wiem czy to był błąd hardware bo na obecnym rx580 mam ten błąd średnio raz na 3msc, ale po uv jest lepiej
@master4342 wojenki ustały, bo większość pcmasterrace to nie masterrace tylko były jakieś 1050ti jak jeszcze było Was stać na cokolwiek.

Kiedyś się śmialiście, że PC za 5k jest lepszy od konsoli za 2k, ale dzisiaj ani PC ani konsoli xD

BTW 2060 to jest bardzo stara karta xD mam taką w laptopie.