Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy ktoś co może się dziać na obozie "survivalovo-ministranckim"? Trening typu kto wytrzyma dłużej po zjedzeniu magicznego wafla z grzechem ciężkim czy jak prawidłowo bawić się z klechą na zakrystii?

#bekazkatoli #bekazprawakow #bekazpodludzi #heheszki #bekazkonfederacji #konfederacja #braun
Kazimierz_Lyszczynski - Wytłumaczy ktoś co może się dziać na obozie "survivalovo-mini...

źródło: comment_1627965335Mv2Lhyd05GmwWl6ieywHUF.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kazimierz_Lyszczynski: moj znajomy by się w takim czymś odnalazł na 100% - ministrant, fanatyk wędkarstwa, chodzi z nożami survivalowymi do szkoły, co tydzień na strzelnice, czasami chodzi na jakieś polowania xD. Ministranci ogólnie przez to, że są prawakami dużo czasu spędzają na prawackich rozrywkach
@Kazimierz_Lyszczynski: byłem kiedyś ministrantem i miałem okazję być na czymś podobnym. Tzn. zwykła wycieczka ministrancka nad morze z kościelnej kasy sponsorowana. Chlanie dzień w dzień, papieroski też nam księdzu kupował a do chlania też był pierwszy. Najgorzej, bo mało #!$%@? nie dostał bo wydało się, że się dobierał do jednego z chłopaków, zabarykadował się w pokoju bo tak to by miał ciepło.
@piteross:
Przed maturą byłem w związku z przyjaciółką z podstawówki, przez długie lata. Pewnego dnia powiedziała, że gdzieś wyjeżdża, na bardzo długo, że nie mogę jechać z nią. Wierzyłem w przeznaczenie, wróżbita Maciej z tele5 powiedział mi, że to ta jedyna, na całe życie. Całe życie w kłamstwie. Stwierdziłem, że jeśli w tej domenie mi nie wyszło to spróbuję w innej. Oddam się służbie Bogu, dołączę do seminarium. Jak pomyślałem, tak