Wpis z mikrobloga

#!$%@? "Możesz grać w grę Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition w ramach subskrypcji Gold albo kupić ją na własność." albo promują i wrzucą do GP (dobre i to) albo dali na chwilę by sie ludzie cieszyli
@Poroniec: nie panikujmy :D dali za darmo to dali. Jeśli to darmowy tydzień to kij im w oko, ale może dodadzą do GP czy coś :D zresztą gdy jest darmowy weekend czy coś to dają znać, tutaj dali, macie i elo. Tyle niewiadomych. Może bedzie na tym samych zasadch co gry z golda? Jak masz golda to zagrasz, nie to nie (stąd opcja wykupienia gry)
@desixx: @Poroniec: internet powoli już płonie, reddit, Twitter, polskie strony. No dobra okazja, ale zobaczymy co wyjdzie. Jedni piszą, że to promocja, inni, że błąd i zaraz będzie po grze. W sumie MS siedzi cicgo, nagle z dupy daje diablo za free. Pewnie wnet sie dowiemy o co chodzi. Ale jeśli nagle sie wycofają to zrobi sie z tego burza tak czuje
@Poroniec: ostrzegam, to bardzo uzależnia, ja musiałem usunąć bo codziennie a to szczelina a to wyzwanie a to sobie chwilę mobki pokatować, za dużo czasu marnowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nobrain: no jest a mimo to wciąga mnie niesamowicie, to jest coś z hazardu, robisz powtarzalne rzeczy i liczysz że wyskoczą ci unikalne trzy wisienki z zestawu ;P