Wpis z mikrobloga

Musze wziac zaliczke i


@smacznyy: mam znajomego 25 lat malarz, kiedys sie wygadal ze miesiecznie w wakacje po 5k w burdelach zostawia lub na roske,mysleliamy ze sciemnia ale jak mu dupa z rosky czesc powiedziala a on znal jej ksywe to zmienilismy zdanie
  • Odpowiedz
Dalej nie rozumiem nie wiem jak to określić głównego tematu na polskich budowach jakim jest ruchanie, a rzadziej alkohol.


@smacznyy: bo to nizimy społeczne dla których szczyt marzeń to zaspokoić podstawowe potrzeby

żarcie - byle co, chociaż często mają hajs na normalne jedzenie
picie - oszczędzanie na żarciu żeby można było się #!$%@?ć
i poruchać - byle co
  • Odpowiedz
głównego tematu na polskich budowach


@smacznyy: czemu podkreślasz polskich? Masz duże doświadczenie z zagranicznych?
Bo np. zaczepianie przechodzących kobiet przez budowlańców, gwiżdżenie na nie itd. to jest znacznie silniejsze za granicą niż u nas.
  • Odpowiedz
@bartton: Znaczy on na przerwach to tylko kanapke zawsze jadl a tak to przez cala szychte palil tylko. W innej robocie inne chopy przez caly dzień na samej wodzie jechali (na przerwie zamiast zjesc cos jak normalny czlowiek to tylko wode pili) a na koniec roboty 4 pak tatry ( ͡º ͜ʖ͡º) czułem sie jak debil przy nich bo tylko ja jadlem a oni pili
  • Odpowiedz
Dalej nie rozumiem nie wiem jak to określić głównego tematu na polskich budowach jakim jest ruchanie


@smacznyy: To najpopularniejszy temat na świecie gdziekolwiek a nie tylko na polskich budowach
  • Odpowiedz
@L3gion: oj gościu, poznałem raz faceta takiego #!$%@? prostaka, wieśniaka i mitomana, że jak się dowiedziałem że to ginekolog z własnym prywatnym gabinetem to za głowie się złapałem. Jeszcze kilka przykładów patusów z kasą i wykształceniem bym znalazł
  • Odpowiedz