Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że ktoś w 2019 roku powiedziałby wam, że pojawi się na świecie wirus którego większość osób będzie przechodziła bezobjawowo lub z niegroźnymi objawami, łudząco podobnymi do grypy która to jednocześnie wyparuje z powierzchni ziemi i ludzie przestaną na nią chorować xD
I z powodu tego wirusa zostaną pozamykane wszystkie gospodarki na świecie, by następnie wciskać ludziom zamordystyczne rozwiązania odbierające resztki wolności, a wszystko pod przykrywką, by "chronić" obywateli przed epidemią wirusa, którego większość by nawet nie zauważyła gdyby nie media nakręcające panikę, bo kliknięcia wzrosły od kiedy #!$%@? się ciągle czerownymi paskami o nowych wariantach.
#koronawirus
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@RetNom szybko zabrakło argumentów XD. No tak ale do szura Ci daleko.
Nie zapominaj podnosić stóp jak chodzisz bo coś zaczyna mocno szurać XD
  • Odpowiedz
  • 1
@RetNom tak, mój rząd XD #!$%@? PiS mój drogi. Daj znać jakich argumentów potrzebujesz żeby ogarnąć że sezonowy wirus jest sezonowy
  • Odpowiedz
@bystrygrzes jak to jest, że tacy jak Ty znają po XX osób które zmarły, były hospitalizowane, ledwo żyją, a kogo ie zapytam na mieście to najwyżej kojarzy jakas babcie 80+ która zmarła, ale miala sto innych chorób do tego?
  • Odpowiedz
jak to jest, że tacy jak Ty znają po XX osób które zmarły, były hospitalizowane


@aleczynapewno92: Również z wszystkich moich znajomych i bliższej rodziny nikt nie był nawet hozpitalizowany a co dopiero umrzeć, nawet ponad 80-letnia babcia ma w dupie tego całego covida i żyje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
I z powodu tego wirusa zostaną pozamykane wszystkie gospodarki na świecie,


@Kosmox30: tzn, podaj przyklad jakiegos kraju, dla ulatwienia dyskusji ograniczmy to do 1-go i 2-go swiata, w ktorym zostala "zamknieta gospodarka"
  • Odpowiedz
A tak powaznie, na wirusa ktorego nie ma zmarly w mojej rodzinie 2 osoby XD

W firmie na 40 osob chorych, 3 byly hospitalizowane, 2 byly powyzej 4 tygodni w szpitalu XD

Ale oni byli z lapanki XD - ZLAPANO ICH NA ULICY I SILA! trzymali w szpitalu


@bystrygrzes: signed

Mnie interere, czy ci wszyscy od "wirumsa nie ma" nigdzie nie pracują, nie mają rodziny, znajomych czy żyją w jakiejś
  • Odpowiedz
Również z wszystkich moich znajomych i bliższej rodziny nikt nie był nawet hozpitalizowany a co dopiero umrzeć, nawet ponad 80-letnia babcia ma w dupie tego całego covida i żyje ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ActiveekHere: Być moze na wasza zadupie wirus nie dotarł.
  • Odpowiedz
a ok, znaczy że pandemii nie ma XD


@neonn: nie napisałem nic takiego, tylko że ja nie znam nikogo kto w jakiś sposób by na tym zdrowotnie ucierpiał XD , jak miałeś pecha i tobie pozdychało pół rodziny to współczuję, sam to napisałeś i sam ze sobą walczysz żeby potem dumnie się spuszczać nad tym jak "Zaorałeś szura na wykopie" daremny człowiek z ciebie, ale walcz dalej dumnie w imię
  • Odpowiedz
@Kosmox30: a te nadmiarowe zgony w niemal kazdym kraju na swiecie?

Jakie zamordystyczne restrykcje covidowe obowiazuja teraz w UK?

A juz najwieksza beka ze gosc pisze o tym ze odbieraja mu resztki wolnosci. I robi to na portalu spolecznosciowym xDDD. Na portalu spolecznosciowym ktorym sledzi i gromadzi jego aktywnosc. No daun po prostu.
  • Odpowiedz
Wyobraźcie sobie, że ktoś w 2019 roku powiedziałby wam, że pojawi się na świecie wirus którego większość osób będzie przechodziła bezobjawowo lub z niegroźnymi objawami, łudząco podobnymi do grypy która to jednocześnie wyparuje z powierzchni ziemi i ludzie przestaną na nią chorować xD


@Kosmox30: Na pewno tak nie będzie. Przecież to by był kompletny absurd.
  • Odpowiedz