Wpis z mikrobloga

Mirki,

właśnie otrzymałem zadanie poszukania laptopa dla różowej i nie pojmuje, co ja pacze. Powiedzcie mi #laptopy bo nie wiem, czy to ja jestem dziwny czy producenci nas dymają, a my im za to dziękujemy.
Umieszczenie guzika od zasilania jako jeden z elementów klawiatury, to się prosi o notoryczne wciskanie powera zamiast delete. Ktoś z tego korzysta? Ile razy wyłączyliście komputer zanim zmieniliście ustawienia Power buttona? Czy to jest standard w tanich laptopach i za sensowne umieszczenie power buttona muszę zabulić dodatkowe tysiące?

#pcmasterrace
jacunio - Mirki,

właśnie otrzymałem zadanie poszukania laptopa dla różowej i nie p...

źródło: comment_1627847893yUQxTniTpmC1DCxuQFT1xV.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jacunio: miałem zenbooka parę lat, teraz mam msi, ani razu nie trafiłem przypadkiem, to raz, a dwa, można ustawić żeby nie reagował ma ten guzik jak jest włączony
  • Odpowiedz
Umieszczenie guzika od zasilania jako jeden z elementów klawiatury, to się prosi o notoryczne wciskanie powera zamiast delete.


@jacunio: zawsze można zmienić działanie tego guzika pod windowsem, chyba nawet jak się taki kupuje z systemem to od razu ma to odpowiednio skonfigurowane,
  • Odpowiedz
Walić apple, walić power zintegrowany z klawiaturą oraz walić oferty sklepów internetowych, gdzie pod jednym produktem są zdjęcia różnych modeli i cholera wie tak naprawdę który oglądam...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jacunio: w każdym laptopie w systemie w panelu sterowania można wyłączyć żeby ten guzik nic nie robił jak laptop jest włączony.
  • Odpowiedz