Wpis z mikrobloga

Mirki, wykonałem ostatnie zadanie z przerazą dzięki czemu ukończyłem niby sezon 1, jednak pozostały mi jeszcze 3 misje. Jedna z nich to ta u kowala gdyż przegapiłem pełnię. Czy kolejne dwie odblokują się po ukończeniu tej u kowala? Orientuje się ktoś?
#monsterslayer
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tenzinternetu: Jakie kolejne dwie masz na myśli? Ja mam misje z pełnia wzięta jestem na momencie przyjdź później do Lothara i od tej pory nie widzę kowala na mapie :). Jedna z nich to trole pewnie ale ona nie jest powiązana bo kolega ja zrobił a misji z kowalem nie ma.
  • Odpowiedz
@Tenzinternetu: miecz w skale to jest kupno mapy od kowala albo po wykonaniu misji z pełnia dostaje się za darmo z tego co tu piszą ( nie wiem ja kupiłem), od trola to musisz znaleźć trola skalnego i dostac od niego kilka razy w mordę chyba z 3 albo 4 z tego co piszą ( też nie wiem bo u mnie nie działa)
  • Odpowiedz
@CzerwonaKoszula trole musisz najpierw kilka pokonać, a potem z jednym raz przegrać, jestem prawie 100% pewny, że tak to się aktywuje, ja miałem 8 zabitych kiedy mi się aktywowało i akurat z jednym przegrałem raz, zaczął gadać
  • Odpowiedz