Wpis z mikrobloga

Bądź pijany zjedź na chodnik i rozerwij siłą impetu 6 osób w tym dziecko - 15lat
https://tvn24.pl/raporty/kamien-pomorski-pijany-zabil-6-osob-rr794-2595600
Znajdź się w niebezpiecznej sytuacji wykonując prace i podejmij złą decyzje zabijając jedną osobę - dożywocie

Teraz pytanie czego obawiacie się bardziej, że zabije was pijany kierowca, czy że busiarze ograniczają wasze prawo do bójek na środku jezdni.


#katowice
mam2zmatmy - Bądź pijany zjedź na chodnik i rozerwij siłą impetu 6 osób w tym dziecko...

źródło: comment_1627834431W11yR9NA7JhxSJuRP7gOLp.jpg

Pobierz
  • 18
@Partacze: co za różnica skoro facetowi który rozwalił na chodniku 6 osób w tym dziecko groziło MAKSYMALNIE 15lat a busiarzowi przybili z automatu dożywocie i jeszcze pomniejsze bonusy?

Na tych zarzutach dostanie minimum 25lat jeżeli nie uznają go za niepoczytalnego
@mam2zmatmy: nie dostanie dożywocia, dostanie kilka lat, facet działał pod silną presją, spanikował, zesrał się w gacie a człowiek w panice i stresie robi głupie rzeczy, co innego jakby jechał i w ogóle się nie zatrzymał, ale typ się zatrzymał, zatrąbił, stuknął typiare po czym bydło zaczęło kopać po autobusie i szarpać za drzwi to gościu spanikował i w odpalił mu się tryb walki na śmierć i życie i nacisnął na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mam2zmatmy: nie dostanie dożywocia, dostanie kilka lat, facet działał pod silną presją, spanikował, zesrał się w gacie a człowiek w panice i stresie robi głupie rzeczy, co innego jakby jechał i w ogóle się nie zatrzymał, ale typ się zatrzymał, zatrąbił, stuknął typiare po czym bydło zaczęło kopać po autobusie i szarpać za drzwi to gościu spanikował i w odpalił mu się tryb walki na śmierć i życie i nacisnął na
@mam2zmatmy:

1. W Kamieniu Pomorskim facet spowodował katastrofe w ruchu drogowym, niekoniecznie jego celem było zabicie kogokolwiek.
2. W Katowicach facet celowo rozjechał jedną osobę, a drugą próbwał rozjechać (zmiana pasa z Sebkiem na froncie autobusu).

co za różnica skoro facetowi który rozwalił na chodniku 6 osób w tym dziecko groziło MAKSYMALNIE 15lat


@mam2zmatmy: Dokładnie, więc dostał maksymalny wyrok za ten czyn. Gdyby celowo wjechal w tych ludzi pewnie by
2. W Katowicach facet celowo rozjechał jedną osobę, a drugą próbwał rozjechać (zmiana pasa z Sebkiem na froncie autobusu).


@Filipterka25: tz. chcesz powiedzieć, że wsiadł w autobus z zamiarem rozjechania tej konkretnej laski ? niezły zbieg okoliczności. wiesz może, co moglo byc tego powodem ? mieli na pieńku ze sobą ?
tz. chcesz powiedzieć, że wsiadł w autobus z zamiarem rozjechania tej konkretnej laski ?


@Mikrosoft: Ale co to ma do rzeczy?

Odpowiada się za zabójstwo niezależnie czy zastrzeli się teściową co złe obiadki gotuje czy celowo, dla jaj przejedzie sie losowego przechodnia.
twoje przykłady to zabojstwo, a tu byl wypadek.


@Mikrosoft: Nie, nie był - facet ruszył autobusem mając tuż przed sobą grupę osób.

Po prostu nie rozumiesz trzech linijek tekstu ustawy. Jeszcze powiedz, że masz maturę.
jesteś idiotą pewnie bez prawa jazdy


@Mikrosoft: Mam neiszczęście być w tym kraju prawnikiem i swego czasu musiałem urzędowo użerać się z debilami podobnymi tobie - napisze się takiemu wyraźnie co ma zrobić, jakie dokumenty dostarczyć do sądu albo jaki papier podpisać, ale #!$%@? za trudne.