Wpis z mikrobloga

@wataf666: Marzy mi się, aby ta banda korwino, bosako i braunopodobnych australopitków, czyli mówiąc wprost istot człowiekopodobnych, spakowała walizy i odleciała w jasną cholerę, i na zawsze. Świetnie wpisywaliby się w tę kompozycję kambodżańskiej zbieraniny luda znad Wisły (niestety)- niedouków, antyszczepów, chemtrailsów, homofobów, mizoginów, mitomanów i ogólnie niegrzeszących inteligencją.
  • Odpowiedz
@wataf666: Japa tam, wracaj skamleć do swojej grupki i się nie wypuszczaj, bo zaraz znowu bedziesz płakać, że ci wpisy giną. Ja nikogo nie atakuję. Odbiór dowolny w twoim wykonaniu
  • Odpowiedz
@wataf666: ty masz mnei na czarnej liście? I ci się dyskutować zachciało? klozetowa doskonale robi samozaoranie, ja jej nie obraziłem tamtym wpisem. No chyba że ty myślisz, ze moją intencją było podważanie jej poziomu iq? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wataf666: "1:00 są podejrzenia że tu chodzi o te że te RMNA kierowało, nie wiem.. dawało większe skłonności do homoseksualizmu.. nie wiadomo.." To ma być ta twoja merytoryczna dyskusja? W którym miejscu Korwin stwierdził że szczepionki powodują homoseksualizm? Czepiasz się bo machaj na zaproszenie Chińskiego biznesmena przyjął Korwina w Chinach i byle obrzucić kogoś błotem. Akurat to jest zwykły hejt! Bez podstaw, bo ci pasuje żeby kogoś obsrać. Był ktoś z
  • Odpowiedz