Wpis z mikrobloga

Jak pozbyć się tego #!$%@? roamingu w #virginmobile
Na poprzednim tel (redmi note 5a) gdy byłem na jakimś zadupiu to po prostu nie miałem zasięgu (albo może i ten roaming działał jak trzeba już nie pamiętam tbh)
Teraz na #redminote8pro na tej samej karcie po przejściu w roaming nie działa mi internet
A kiedy jestem poza miastem to przechodzi co chwila
Albo jak jestem w lidlu
Ostatnio nawet w windzie ;/
I żeby wyłączyć to gówno muszę wejść w ustawienia sieci poczekać literalnie kilka minut aż załaduje się lista i ręcznie wybrać Play 4g
Tylko po to żeby po chwili znowu przełączyło mnie na jakiś zasrany orange zaśmiecając mi belkę powiadomień powiadomienia i przede wszystkim odbierając internet i kilka minut życia za każdym razem
Jak się tego gówna pozbyć

#telefony #gsm #xiaomi #miui #siecikomorkowe
Chodtok - Jak pozbyć się tego #!$%@? roamingu w #virginmobile
Na poprzednim tel (red...

źródło: comment_1627825479a1bYJ83Dl1tBR3Ls7A3w49.jpg

Pobierz
  • 5
Teraz na #redminote8pro na tej samej karcie po przejściu w roaming nie działa mi internet

@Chodtok: Rozwiązanie: Włącz transfer danych w roamingu (odnosi się to też do roamingu krajowego). Efekt uboczny może być taki, że jeśli przy granicy "złapiesz" zagraniczną sieć, to transfer danych może słono kosztować (szczególnie przy wschodnich granicach Polski).

Poza tym kontaktując się z biurem obsługi powinieneś móc wyłączyć na numerze roaming krajowy całkowicie lub wybrać priorytet operatorów