Wpis z mikrobloga

Podsumowując:
1. 19-letnia matka dwójki dzieci imprezuje całą noc ze swoim facetem, który był skazany za morderstwo
2. Oboje biorą udział w masowej bójce patusów po piątej rano na środku ulicy
3. Kierowca autobusu na antydepresantach i opioidach szturcha sprzętem jedną z patusiar
4. Jakiś sebek próbuje wbić się do autobusu obić mordę kierowcy
5. Spanikowany kierowca rusza, wciągając pod autobus dziewczynę z pierwszego punktu
6. Kierowca ma zarzut zabójstwa oraz usiłowania zabójstwa

Coś pominąłem?

Mam pytania:
1. Ktoś wrzucał art o tym mordercy. W 2018 roku został skazany na 25 lat. Jakim cudem przedwczoraj imprezował?
2. Autobus w końcu się tam zatrzymał za skrzyżowaniem jak już wyleciało ciało dziewczyny, czy zatrzymał go dopiero radiowóz widoczny pod koniec jednego z filmów?
3. Dlaczego w zasadzie kierowca wjechał w ten tłum? Jest tam jakiś zakręt, przez który nie mógł w czasie wyhamować i zauważył grupę zbyt późno czy mu się szeryf włączył?

#katowice
  • 11
  • Odpowiedz
@dubstract zapomniałeś o tym że kierowca był naćpany, ale oczywiście to wina patologii o bo naćpany kierowca to nie patologia, odnośnie pkt 4 to go zmysliles


@bizonsky: miło mi spotkać, kogoś, kto ma rentgen w oczach. Porad medycznych przez internet tez udzielasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mamy tylko informacje prasowe, że brał antydepresanty (jak w ogóle śmiał śmieć się leczyć jak masa innych osób funkcjonujących
  • Odpowiedz