Wpis z mikrobloga

@Ryjuss: Grając single po kursie 1.5 dla przykładu muszę mieć ponad 75% skuteczności, zeby wyjść na plus, nie? Mój ostatni eksperyment z singlami zakończył się tym, że ledwo wyszedłem na zero.
@Ricz: Jeśli dobrze liczę to ponad 66% Moje eksperymenty doprowadziły do tego że byłem stratny przez każdy z pierwszych 5 miesięcy. na zero wyszedłem w 6 miechu. od tamtej pory na plus. Dobrze że grałem/gram małymi stawkami.
@Ricz: 66% oczywiście w momencie jak nie grasz u naszych stacjonarnych z 12% podatkiem tylko ciśniesz po necie. U nas w ogóle się nie opłaca chyba, że stawiasz na skoki narciarskie i żużel. Nie wiem jakie ako jest optymalne. Ja robię to trochę na czuja. W #!$%@? jest poradników w necie tylko nie wiadomo kto to pisze i czy przypadkiem nie buki.
@Ryjuss: Właśnie jest od groma tego typu poradników, ale tych wartych uwagi i pisanych przez ludzi, którzy znają się na rzeczy nie da się znaleźć, albo po prostu, nie istnieją takie. Dlatego właśnie pytam na mirko, ale tu też tylko Ty reagujesz . Na czuja wolę nic nie robić i popytać specjalistów w teh dziedzinie. :)
@Ricz: Nikt nie reaguje bo tutaj pewnie same długodystansowe przegrywy :P albo również początkujący. Zresztą na forach też niewiele lepiej. Ja w tej chwili gram głównie single a duble to ako które przeważnie przekracza 2.1 ale też nie zawsze bo zdarza mi się nawet puścić dwa mecze po 1.22 ;-) Chyba każdy musi zobaczyć co mu dobrze wychodzi i wypracować swój styl.

Ja właśnie zacząłem od skromnych stawek i notorycznego przegrywania