Wpis z mikrobloga

Wiadomo już kiedy te zasrane karty graficzne stanieją? Mógłbym kupić teoretycznie jakąś za 2 tysiące PLN, ale miałbym do końca życia ból dupy ze dałem się zrobić jak frajer i przepłaciłem 100% ceny pierwotnej.
Na tej co mam teraz w Euro Truck Simulator 2 nie mogę grać na ustawieniach ultra...

##!$%@? #komputery #kartygraficzne #xkom #pytanie #kiciochpyta
LajfIsBjutiful - Wiadomo już kiedy te zasrane karty graficzne stanieją? Mógłbym kupić...

źródło: comment_1627801825kjkMu4CtJcPc9AAfCq2TbZ.gif

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Przeciez karty wracaja do normalnosci powoli. Trzeba bylo kupowac w tamtym roku, a nie byc dzbanem myslac, ze seria 30xx bedzie serio kosztowala mniej od poprzedniej i sobie wezmiesz karte w sklepie i zaplacisz w kasie na premiere XD

Smieje sie w 2070super za 2000 cebulionow w xkomie
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: W miedzy czasie ja: Kurla to zbyt piekne zeby bylo prawdziwe, ooo promka na 2070S od msi gaming x, szybki research w google czy to nie jakis szrot, ooo jedna z lepszych kart w dodatku cicha (a na dodatek moja podkreca sie jak zloto) i tylko 2050cbln, klik klik zamow z odbiorem w sklepie. Dzien nastepny dzien dobry pan sprzedawca w xkomie, proszem o moje zamowienie "daje kod z
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Widzę że ceny idą w dół, na FB zapisz się do grup dotyczących kart graficznych. Tam jak ktoś wystawią np takiego RTX 3060 i chce po cenach sklepowych to jadą po nim że za drogo :) Tam może szybciej coś wyrwiesz.
Jakbyś miał kogoś u Niemców znajomego, to możesz tam trafić na ebay`u RTX 2070 Super do 2 tyś zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jesień 2020:

"A poczekam jeszcze chwilę, sobie zaznaczę w Ceneo żeby mnie powiadomiło jak cena spadnie poniżej XXXX PLN, przecież elektronika zawsze tanieje hehe"


@LajfIsBjutiful: To tak samo jak z mieszkaniami, od ponad 15 lat już słychać, że bańka za chwilę pęknie.
  • Odpowiedz
W miedzy czasie ja: Kurla to zbyt piekne zeby bylo prawdziwe, ooo promka na 2070S od msi gaming x, szybki research w google czy to nie jakis szrot, ooo jedna z lepszych kart w dodatku cicha (a na dodatek moja podkreca sie jak zloto) i tylko 2050cbln, klik klik zamow z odbiorem w sklepie. Dzien nastepny dzien dobry pan sprzedawca w xkomie, proszem o moje zamowienie "daje kod z telefonu do zeskanowania",
L3gion - > W miedzy czasie ja: Kurla to zbyt piekne zeby bylo prawdziwe, ooo promka n...

źródło: comment_1627816387MV06H0olCBQTjkNm4yZLYf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz