Wpis z mikrobloga

Elite Fighters ma przyszłość, może nie będą jakąś konkurencją dla #famemma i #highleague w następnych 5 latach, ale wczoraj oglądając galę bawiłem się dobrze, nawet lepiej niż na ostatnich galach #famemma

Zdecydowanym minusem to dobór zawodników.
Nie jest dobrym wyborem tworzyć zestawienia, gdzie walczą typy którzy to są aktorami w paradokumentach.
Gdyby nie Wykop, zapomniał bym kompletnie że w tym tygodniu jest #elitefighters .
Dosyć słaby marketing gali. Brak zapowiedzi walk, ogłoszenie konferencji w dzień jej odbycia się. Poprawił bym to całkowicie.
Komentatorzy się dobrze spisali, nie można tego powiedzieć o prowadzących. Zero jakich kolwiek emocji przy zapowiedzi zawodników, wiele błędów Laskowskiej. Tego nie dało się słuchać.

@elite_fighterstv (o ile to wasze konto oficjalne).
Zrezygnowałbym z aktorów z paradokumentów i poszedł w stronę Tiktokerów. Walki może były by ciekawe, a ludzie by prędzej kojarzyli Tiktokera niż aktora jednego odcinka. Wymieszałbym trochę dymy, zrobić dobre połączenia na konferencji (wiecie, jak ktoś chce sobie sportowe akcje robić to siedzi osobno, a nie przeszkadza osobom które mają konflikt)

W skrócie, warto zacząć robić karte z Tiktokerami + sięgać po ziomków takich jak Lew, Mnich, Bodychrist, Baobab, Jaca i Muran.

Jeżeli chcecie mogę wam pomóc ogarnąć Tiktokerów, bo trochę siedzę tam.
Mogę zagwarantować że przyniosą zyski większe niż aktor szkoły xD
  • 11
@Jozek1 Nie, nie nie. Totalnie się z Tobą nie zgadzam i musisz przemyśleć trochę to co napisałeś. Moim zdaniem będą konkurencja dla Famemma, lecz nie dla High League ponieważ fame traci w oczach widzów. "Gdyby nie Wykop, zapomniał bym kompletnie że w tym tygodniu jest #elitefighters ." Nie śledziłem wykopu już długo tym bardziej tagów o fame, elite czy innych galach. Jednak zaskoczę Cię bo przeglądam takie wiadomości w internecie że byli