Wpis z mikrobloga

Może mi to ktoś jakoś logicznie wytłumaczyć?

Poczta polska wprowadziła nowe znaczki, żeby kleić jeden i niby nowość, ulepszenie, powiew świeżości.. jak te znaczki wprowadzali to polecony był za 3,75, teraz jest za 3,80 i trzeba do tych pojedynczych znaczków doklejać znaczek za 0,05. Gdzie tu sens i gdzie logika? Przecież na tych znaczkach nie ma napisanej kwoty..

#poczatapolska #tojestnielogiczne
n.....d - Może mi to ktoś jakoś logicznie wytłumaczyć?

Poczta polska wprowadziła now...

źródło: comment_FnWzJ359Zk9pR7Adi98mH3oikV9C4bbH.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@newaddicted: od jakiegoś roku zarówno coś wysyłając jak i odbierając pocztę widzę tylko niebieskie znaczki. Gdzie się podziały te czasy kiedy jak przychodziła kartka to pierwsze co się robiło co sprawdzało czy jest jakiś nowy znaczek? #gimbynieznajo

  • Odpowiedz
@pivo14: ja to wszystko wiem ale czemu wprowadzili udogodnienie, a teraz znowu trzeba doklejać lub opcjonalnie kupić nowy. wiesz ja wysyłam dużo listów więc robie zapasy. Teraz znowu musze doklejać
  • Odpowiedz
@newaddicted: Nie znam statystyk, więc trudno powiedzieć. Niby wydaje się, że 5 groszy różnicy na ilości znaczków w zapasie to nie będzie z ich perspektywy duża kwota, szczególnie po uwzględnieniu kosztów dodruku, ale może dodatkowa wartość wynikająca z możliwości zaśmieszkowania była decydująca ;>
  • Odpowiedz