Wpis z mikrobloga

Zauważyłem że dużo różowych(ale nie tylko) pisze że było to zabójstwo z premedytacją. Ba. Piszą że było to morderstwo. Słuchajcie, czy wy się z pawianami na rozumy pozamieniałyście? Chociaż mam wrażenie że nawet średnio rozgarnięty pawian podszedł by do tej sprawy kierując się jakąkolwiek logiką.
- dwoje dzieci w domu a ta lata z jakimś fagasem nad ranem po mieście - ale dobra nie oceniam.
- Wpieprza się przed samą maskę kilkutonowego pojazdu
- ustawia się do niego tyłem, nagroda Darwina normalnie

Kierowca tez nie jest święty, ale już nie przesadzajmy

Zacytuję swój poprzedni komentarz odnośnie teorii morderstwa z premedytacją:
Zapewne kierowca autobusu od miesięcy śledził swoją ofiarę i tak to wszystko zmyślnie sprowokował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziękuję dobranoc

#katowice #gownowpis #wypadek
  • 10
@SarahC: A czy ktoś mądrze napisał co mogła ta kobieta zrobić? No np. nie wchodzić na środek ulicy? Tak wiem to pewnie było za trudne, asfalt kusił.

@JDzej86: Oczywiście że może, sam mam dzieci. Jednak życie nauczyło mnie odpowiedzialności, pewnie dlatego że mam kilkanaście lat więcej od tej kobiety. Przez głowę by mi nie przeszło tak nieodpowiedzialne zachowanie. Wracając do tematu, na pewno Pan kierowca pomyślał sobie: a teraz kierwa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dbzdur: no to już rozpatrzy sąd, myślę, że tej sytuacji, jak pojazd stał, bliżej do wjechania w tłum niż do wtargnięcia pieszego, ale ja nie jestem prawnikiem. Zgodzę się, że nie idzie się obowiązkowo do więzienia. W tym kraju za rozjechanie kobiety na pasach nawet się nie idzie. I chyba za na próbę rozjechania ludzi na molo też nie ¯\_(ツ)_/¯
@Nalcor: Ty ale jak ona weszła ze swoim białorycerzykiem rozgonić towarzystwo to autobus stał. Skąd ktokolwiek miał wiedzieć że depnie gaz w podłogę? xD Znalazła się w niewłaściwym miejscu i niewłaściwym czasie i tyle. Każdy z nas mógłby być na jej miejscu np jakbyś tam akurat przechodził przechodził przez pasy ¯_(ツ)_/¯