Wpis z mikrobloga

njajwieksza beka z tego dziadka wsw, tresowanej malpki ktora mozna podpuszczac XD on naprawde mysli ze majac 60 lat walczy z jakimis omamami mitomana XD siedzi tam banda i nim steruje co ma mowic XD gorzej jak go kosno zapyta co on od niego chce to stary dziad z aidshajmerem nie wie XD wystarczyl dzien i znowu chce sie przypodobac internetowi - bandzie dzbanow ktora nic nie znaczy XD

prawde mu mowil pawelek - piotrek nie daj sie podpuszczac bo nic z tego nie masz a tylko sobie wstyd robisz i co? i nic, dalej stary dziad omamiony wizja zarobionych pieniazkow na "antylatexach" XD
wyobrazcie co by sie dzialo jakby tak kosno mitomana przegadal XD co juz sie dzialo jak aronowi piwo postawil a jeszcze jedno osranie ze strachu przed prokuratura by juz kompletnie zniszczylo bajeczke o zakapiorze z ilawy XD
#kononowicz #patostreamy
k.....u - njajwieksza beka z tego dziadka wsw, tresowanej malpki ktora mozna podpuszc...

źródło: comment_16277581416nYIhLZ7yTzqgGHtIVVEhb.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Wyrocznia123: no piotrus na policji by siedzial ze skwaszona mina i tlumaczyl sie potulnie jak brat dlaczego obraza ukraincow i ubera XD potem w domu by plakal ze policja niesprawiedliwa, nie jestem polakiem we wlasny kraju XD
bylo by wrecz identycznie XD plaku plaku ten zielony ma wiecej praw niz ja, ja jestem taki biedny bo mowie o nim prawde XD
  • Odpowiedz
@Wyrocznia123: no przeciez tak bylo - wystarczylo dzien dobry panie piotrze a dziadzi wsw juz bylo glupio powiedziec spier zielona parowo XD ja wiem ze ci pijani ludzie dzwonia zeby ich poglaskac ale dziwi mnie zawsze ze oni mysla ze inteligentny czlowiek bedzie sie z nimi tam wyzywal przez telefon.

jak nie jestes malpa z malpiarni i na yt udajesz malpiszona to chociaz zostan w roli

a zreszta ten testowiron tez
  • Odpowiedz